Vedúci predajne/prevádzky

Vedúci predajne stavebnín Nové Zámky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie predajne stavebnín, návštevy potenciálnych zákazníkov (stavebné firmy, obecné úrady, individuálni stavebníci) a prezentácia dodávaného tovaru, riadenia malého kolektívu, administratívne skladové práce, predaj tovaru, obsluha zákazníkov v stavebninách, organizovanie rozvozov. Zodpovedný za tržby a hospodársky výsledok predajne.

Požiadavky na uchádzača

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore všeobecná ekonomika

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
Cudzie jazyky:
  • slovenský - elementárna: A1 a A2
  • maďarský - elementárna: A1 a A2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
Ďalšie požiadavky:

Ochotný prístup k zákazníkom, snaha učiť sa tovaroznalectvo v oblasti stavebnín.
Prax v stavebninách požadovaná.

Dĺžka praxe:

6 alebo viac rokov

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 7:30 do 16:00
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

1

Odmeňovanie:
- Mesačná hrubá mzda v uvedenom rozsahu, konkrétna výška podľa praxe uchádzača
- K mesačnej hrubej mzde osobné ohodnotenie podľa výkonu cca 20% základnej mzdy
- Ročné výkonnostné odmeny

Informácie o firme

Obchodné meno: PARAPETROL a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 36526606
Internetová adresa: www.parapetrol.sk
Telefón: 0377414330
Charakteristika: Firma s dlhoročnou tradíciou v distribúcii minerálnych olejov, asfaltových hydroizolačných výrobkov, asfaltových hydroizolačných pásov a suchých omietkových zmesí s prevádzkami v Bratislave, Šuranoch, Ďanovej pri Martine, Lučenci, Prešove a v Humennom.
Adresa:

  • Štefánikova tr. 15
  • 94901 Nitra
  • Slovensko