Vodič

Vodič dodávky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktualizácia údajov o zásobách, evidencia pohybu zásob a vedenie záznamov o zásobách tovaru.
• Spolupráca pri vykládke kamiónov.
• Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených, označovanie uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami.
• Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu.
• Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest.
• Podieľanie sa na sčítavaní a kontrolovaní aktuálneho množstva zásob na sklade, zaznamenávanie zistených hodnôt do informačného systému.
• Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku.
• Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.
• Prepravovanie a dodávanie tovaru podľa vopred dohodnutých podmienok v rámci tuzemska a do zahraničia.
• Koordinovanie a kontrolovanie nakládky tovaru s cieľom zabezpečiť optimálne rozmiestnenie tovaru a zabrániť tak preťaženiu jednotlivých náprav a/alebo celého vozidla.
• Vykonávanie opatrení proti posunutiu tovaru počas jazdy.
• Vykonávanie opatrení zameraných na ochranu tovaru a motorového vozidla pred odcudzením (počas prestávok na odpočinok).
• Používanie satelitného navigačného systému a cestovnej mapy na presné lokalizovanie miesta dodania tovaru.
• Udržiavanie komunikačného spojenia so zákazníkom a oddelením dopravy.
• Vybavovanie colných formalít pri preprave tovaru do zahraničia (mimo EÚ).
• Kontrolovanie množstva a druhu dodaného tovaru pri vykládke, odovzdávanie potrebnej dokumentácie klientovi.
• Čerpanie pohonných hmôt na čerpacích staniciach, kontrolovanie technického stavu zvereného motorového vozidla.
• Dodržiavanie pravidelných zákonom stanovených prestávok na odpočinok a regeneráciu.
• Vymieňanie prasknutých pneumatík za rezervné.
• Udržiavanie interiéru a exteriéru vozidla v reprezentatívnom stave.
• Nahlasovanie porúch a opotrebenia automobilu nadriadenému pracovníkovi.
• Vedenie knihy jázd.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Základné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť

Dĺžka praxe:

bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné miesto vhodné aj pre:

mladistvého

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 7:30 do 16:00
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

1

Informácie o firme

Obchodné meno: L.A.D. plus, s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 45955620
Internetová adresa:  www.ladplus.sk
Telefón: +421917989232
Charakteristika: V L.A.D. plus, s.r.o. sa špecializujeme na výrobu, predaj a montáž väzníkových krovov, predaj moreného či nemoreného reziva. Ponúkame aj kompletný sortiment na realizáciu a rekonštrukciu šikmých a plochých striech. Všetko je vyrobené z kvalitných materiálov od tých najlepších výrobcov. Okrem toho disponujeme rozsiahlymi skladovými priestormi, takže u nás skutočne môžete nájsť „Všetko na strechu pod jednou strechou.“ Počas celého fungovania spoločnosti si zakladáme na dodržiavaní kvality a profesionality, nie len pri predaji, ale aj pri všetkých službách našej firmy. S L.A.D. plus sa môžete spoľahnúť na individuálny prístup a ponuku na mieru. Sme si vedomí, že práve spokojný zákazník je našou najlepšou referenciou.
Adresa:

  • Zlievarenská ulica 7500
  • 91702 Trnava
  • Slovensko