Zvárač (Strojárstvo), Zvárač (Stavebníctvo a reality)

Zvárači Slovensko,Od 1500-2600 EUR mesačne,Hradené ubytovanie

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Zvárač (Strojárstvo), Zvárač (Stavebníctvo a reality)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia: Zvárač 111 (zvárane elektrickým oblúkom)

Miesto výkonu prác: areál USS Košice

Zmeny: Denná zmena (Po-Št 10 hodín, Pia 6 hodín), víkendy podľa potreby v auguste a v septembri.

Zváranie potrubí a oceľových konštrukcií rôznych hrúbok a dimenzií – predvýroba a zváranie pozičné priamo na montáži. V rámci USS máme v prenájme skladové priestory a nádvorie s prístreškom, kde predbieha predvýroba.

Pozícia: Zvárač 141 (zváranie argónom)

Miesto výkonu prác: Mondi SCP Ružomberok

Práca na 3 mesiace do konca septembra. V termíne 2.9.-9.9.2019 sa pracuje non-stop

Zmeny: Denná zmena (Po-Št 10 hodín, Pia 6 hodín), víkendy podľa potreby v auguste a v septembri

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Študent strednej školy
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Študent vysokej školy
Osobnostné predpoklady a zručnosti

-          Platné zváračské certifikáty 111 ( v prípade, že nie sú platné vieme zabezpečiť obnovenie, ale hodinová sadzba bude nižšia)

-          Skúsenosti so zváraním metódou 111 minimálne dva roky

-          Zdravotne spôsobilý a schopný pracovať aj vo výškach

Ubytovanie: zabezpečené a hradené objednávateľom (cca 500metrov od závodu, v dostupnej vzdialenosti sú potraviny, je tam stravovacie zariadenie)

Na mieste sú naše unimobunky, kde je možné si zložiť svoje veci (vybavenie vrátane chladničky a mikrovlnky)

Ubytovanie USS: zabezpečené a hradené objednávateľom, máme ubytovňu v šaci, cca 2 minúty autom od vstupnej brány č.2

Na mieste sú k dispozícii šatne a kantína.

Náplň práce Ružomberok: Zváranie nerezových potrubí od DN25 do DN500 – predvýroba a zváranie pozičné priamo na montáži. Predvýroba ako aj samotná montáž prebieha vonku60% a 40% vo vnútri haly.

RTG/UT: 5-10% zvarov

V prípade, vlastnej zváračky  príplatok 1,00Eur/hod.

Fakturácia je na mesačnej báze, splatnosť 30 dní s možnosťou zálohovej platby pred prvou platbou.

Ponuka je aktuálna do: 15.08.2019

Stručná charakteristika spoločnosti

V KELBELGROUP spolupracujeme so spoločnosťami ako subdodávateľ prác, alebo sprostredkovaťel pracovníkov v stavebných a montážnych projektov. V našej spoločnosti pracujú profesionálny a kvalifikovaný pracovníci. V spolupráci s www.top-prace.sk a www.kelbel-elektro.sk stále vyhľadávame vhodných kandidátov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady a štandardy. Najčastejšie realizujeme projekty v oblasti elektrikárskych, zváračských a zámočníckych prác atď. Zdôrazňujeme, že NIE SME pracovná agentúra. Pôsobíme najčastejšie v Nemecku alebo iných členských štátoch EÚ. Všetky naše kroky sú v súlade právnymi predpismi každého členského štátu EÚ. TEŠÍME SA NA SPOLUPRÁCU!!!

Adresa spoločnosti

Južná trieda 4B
04001, Košice - mestská časť Juh
  • Miesto práce Ružomberok Nitra Banská Bystrica Košice Bratislava
  • Kraj Bratislavský kraj‎ Košický kraj‎
  • Typ ponuky živnosť
  • Základná mzda (brutto) 1500 - 2600 EUR/mesiac +hradené ubytovanie
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Bez znalosti jazyka
Odoslať žiadosť o prácu