Zvárač (Strojárstvo), Zvárač (Stavebníctvo a reality)

Zvárači Slovensko,Od 1500-2600 EUR mesačne,Hradené ubytovanie

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia: Zvárač 111 (zvárane elektrickým oblúkom)

Miesto výkonu prác: areál USS Košice

Zmeny: Denná zmena (Po-Št 10 hodín, Pia 6 hodín), víkendy podľa potreby v auguste a v septembri.

Zváranie potrubí a oceľových konštrukcií rôznych hrúbok a dimenzií – predvýroba a zváranie pozičné priamo na montáži. V rámci USS máme v prenájme skladové priestory a nádvorie s prístreškom, kde predbieha predvýroba.

Pozícia: Zvárač 141 (zváranie argónom)

Miesto výkonu prác: Mondi SCP Ružomberok

Práca na 3 mesiace do konca septembra. V termíne 2.9.-9.9.2019 sa pracuje non-stop

Zmeny: Denná zmena (Po-Št 10 hodín, Pia 6 hodín), víkendy podľa potreby v auguste a v septembri

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Študent strednej školy
  • Stredoškolské bez maturity
  • Študent vysokej školy
  • Stredoškolské s maturitou
Osobnostné predpoklady a zručnosti

-          Platné zváračské certifikáty 111 ( v prípade, že nie sú platné vieme zabezpečiť obnovenie, ale hodinová sadzba bude nižšia)

-          Skúsenosti so zváraním metódou 111 minimálne dva roky

-          Zdravotne spôsobilý a schopný pracovať aj vo výškach

Ubytovanie: zabezpečené a hradené objednávateľom (cca 500metrov od závodu, v dostupnej vzdialenosti sú potraviny, je tam stravovacie zariadenie)

Na mieste sú naše unimobunky, kde je možné si zložiť svoje veci (vybavenie vrátane chladničky a mikrovlnky)

Ubytovanie USS: zabezpečené a hradené objednávateľom, máme ubytovňu v šaci, cca 2 minúty autom od vstupnej brány č.2

Na mieste sú k dispozícii šatne a kantína.

Náplň práce Ružomberok: Zváranie nerezových potrubí od DN25 do DN500 – predvýroba a zváranie pozičné priamo na montáži. Predvýroba ako aj samotná montáž prebieha vonku60% a 40% vo vnútri haly.

RTG/UT: 5-10% zvarov

V prípade, vlastnej zváračky  príplatok 1,00Eur/hod.

Fakturácia je na mesačnej báze, splatnosť 30 dní s možnosťou zálohovej platby pred prvou platbou.

Ponuka je aktuálna do: 15.08.2019

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme skupina skúsených a motivovaných ľudí s cieľom o kooperáciu krajín a rozširovanie pracovného trhu. Naša spoločnosť sa zameriava na distrubúciu slovenských kvalifikovaných zamestnancov do zahraničia predovšetkým do nemecky hovoriacih krajín. Pre viac informácií nás prosím neváhajte kontaktovať.

Adresa spoločnosti

Edisonova 37
04018, Kosice
  • Miesto práce Ružomberok Nitra Banská Bystrica Košice Bratislava
  • Kraj Bratislavský kraj‎ Košický kraj‎
  • Typ ponuky živnosť
  • Základná mzda (brutto) 1500 - 2600 EUR/mesiac +hradené ubytovanie
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Bez znalosti jazyka
Odoslať žiadosť o prácu