Montážnik/montér (Stavebníctvo a reality)

Praca v Nemecku pre Elektrikára IT darová infraštruktúra, WIFI/LAN

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Montážnik/montér (Stavebníctvo a reality)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre Nemecký reťazec hľadáme skúseného Elektrikára, ktorý má prax s montážami Sieťovej dátovej infraštruktúry (I. etapa cca 60 predajní) a to prepojenie servera Pekára s hlavným serverom Predajne za plnej prevádzky. Práca je až na 4 roky pre cca 30 - 40 ľudí. Začiatok ihned, resp. dohodou. Nutnosť väčšieho auta kvôli rebríku, skúsenosti s meraním optických káblov, Nemecký jazyk B1-B2. Ubytovanie organizuje a platí klient, príspevok na dopravu podľa dohody, možnosť si plánovať turnusy.

Prosím aby nás kontaktovali iba živnostníci, ktorí majú skúsenosti s takouto alebo podobnou montážou v DE alebo v AT.

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské s maturitou
  • Odbor: Elektrika
Jazyk a úroveň ovládania
  • Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Vodičský preukaz
  • B
Osobnostné predpoklady a zručnosti

IT/Teleko Montér, Elektrikár, Elektrotechnik,...

Dlhodobý projekt

Poznámka

Obmedzený počet voľných miest

Adresa spoločnosti

Černyševského 10
85101, Bratislava - mestská časť Petržalka