Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-          spracovanie analýzy dlžníkov ohľadne pravdepodobnosti splatiť svoj dlh

-          analýza predpokladanej úspešnosti vymáhania konkrétneho balíka pohľadávok

-          analýza časovej náročnosti vymáhania

-          analýza návratnosti investícií a zisku po kvartáloch / rokoch

-          predloženie záverečného návrhu % odkúpenia s odôvodnením.

Časová náročnosť:

-          Spravidla sa analyzujú 1-3 balíky  pohľadávok do mesiaca. Veľkosti balíkov sú rôzne.

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Vysokoškolské III. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vysokoškolské I. stupňa
Osobnostné predpoklady a zručnosti

Kritériá :

-          min 2 roky preukázateľná prax v oceňovaní pohľadávok určených na odpredaj, alebo obdobné analýzy.

-          ochota k spracovaniu balíka pohľadávok do 3 pracovných dní, resp. podľa potrieb zadávateľa

-          pracovný pomer na dohodu, príp. živnosť

Zodpovednosť :

-          za dosiahnutie % úspešnosti pri dodržaní stanovenej stratégie vymáhania

-          za návratnosť investícií a tvorbu zisku pri dodržaní stanovenej stratégie vymáhania

Stručná charakteristika spoločnosti

PROTOURION Slovakia, s.r.o. je skúsená spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti inkasa a manažmentu pohľadávok. Našim cieľom je poskytovať prvotriedne služby na celom území Slovenska, ktorých výsledkom je účinné vymoženie pohľadávok s prihliadnutím na existujúce obchodné vzťahy.

Adresa spoločnosti

Kutlíkova 17
85250, Bratislava
  • Miesto práce Bratislava
  • Kraj Bratislavský kraj‎
  • Typ ponuky živnosť na dohodu (brigády)
  • Základná mzda (brutto) od 18 EUR/hod Odmeňovanie : - hodinové: 18.- eur brutto + príplatky - úkolové: podľa časovej náročnosti analýzy - variabilné: podľa odchýlky výsledku od analýzy
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Bez znalosti jazyka
Odoslať žiadosť o prácu