Skladník

Skladník v distribučnom sklade farieb a lakov

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Skladník

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fyzický príjem a výdaj tovaru
- vychystávanie tovaru na rozvoz, kontrola úplnosti na základe expedičného listu
- práca s prenosnými snímačmi čiarových kódov
- kontrola záruky na tovaroch
- fyzické vykonávanie inventúry tovaru

- príležitostný vývoz tovaru úžitkovým vozidlom do 3.5t

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
  • B
Osobnostné predpoklady a zručnosti

- chuť pracovať

- zmysel pre poriadok a zodpovednosť

- slušnosť

- samostatnosť a presnosť

- nekonfliktné a príjemné vystupovanie

- vodičský preukaz sk.B

- Jednozmenná prevádzka
- Motivačné ohodnotenie
- Predajný sortiment zamestnávateľa za výrazne výhodnejšie ceny
- Voľné sviatky , nedele (sobota cca 1x za mesiac na 4 hodiny)

- sme zamestnávateľ s viac ako 50 zamestnancami. Zamestnanec má nárok na príspevok na rekreáciu zamestnanca podľa § 152a Zákonníka práce

Na základe prijatých životopisov budeme pozývať vybraných uchádzačov na osobný pohovor.

Poznámka

životopisy prosím posielajte na adresu l.valachova@colorlak.sk

Ponuka je aktuálna do: 07.04.2019

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť COLORLAK SK, s.r.o. je maloobchodným a veľkoobchodným distribútorom sortimentu náterových a stavebných hmôt so sieťou vlastných predajní na celom území Slovenskej republiky. Materská firma spoločnosti, spoločnosť Colorlak, a.s., je popredný výrobca náterových hmôt v Českej republike.
Do svojho tímu hľadáme schopných a ambicióznych kolegov, s ktorými spoločne dokážeme budovať a posilňovať sieť predajných centier farby-laky-omietky a zabezpečovať včasnú a bezproblémovú distribúciu do partnerských predajní farieb a lakov. Našimi zákazníkmi sú profesionálni maliari/natierači, domáci majstri, realizačné firmy, remeselníci, výrobné a obchodné spoločnosti ale aj bežní maloobchodní zákazníci.

Adresa spoločnosti

Zvolenská cesta 37
97405, Banská Bystrica
  • Miesto práce Banská Bystrica
  • Kraj Banskobystrický kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) 650 - 780 EUR/mesiac plat sa skladá zo základnej mzdy + variabilnej zložky podľa výkonnosti
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Ponuka je vhodná pre absolventa
  • Bez znalosti jazyka
Odoslať žiadosť o prácu