Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zadávanie údajov do IT systémov
• Príprava pokynov na nakladanie a ďalšej dokumentácie podľa požiadaviek zákazníka
• Zabezpečenie presnosti, praktickosti a procedurálnej zhody pri kontrole zaťaženia
• Monitorovanie správneho nakladania a dodržiavania všetkých bezpečnostných limitov a prevádzkových postupov
• Interakcia s inými oddeleniami a externými agentúrami na zabezpečenie účinnej komunikácie s cieľom bezpečne, presne a včasne vykonávať úlohy spojené s kontrolou zaťaženia.
• Posielanie správ po odlete podľa medzinárodných štandardov a požiadaviek zákazníkov
• Hlásenie všetkých nezrovnalostí, ktoré sa vyskytnú počas procesu letovej pozemnej obsluhy

Pracovná doba je v nepretržitej prevádzke 24/7 a obsahuje rôzne typy služieb. Najčastejšie využívané služby sú:
5:00 - 15:30, 5:00 - 17:30, 8:30 - 21:00, 10:30 - 21:00 a 18:00 - 6:00.
V procese plánovania služieb sú zohľadňované požiadavky zamestnancov.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • informačná gramotnosť
  • kultivovaný písomný prejav
  • organizovanie a plánovanie práce
  • samostatnosť
  • tímová práca
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
Počítače:
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Word - elementárna
  • Internet - pokročilá
Ďalšie požiadavky:

Kandidáti spadajúci do podmienok národného projektu Praxou k zamestnaniu 2 sú vítaní, avšak nie je to podmienkou.

Dĺžka praxe:

bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 5:00 do 15:30
  • Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim
  • Nočná práca: áno

10

• Profesionálne školenia
• Možnosti kariérneho rozvoja
• Možnosť osobného rozvoja (kurzy)
• Medzinárodne uznávané osvedčenia v letectve
• Pravidelné lekárske kontroly
• Príspevok na stravné lístky
• Team-building
• Mladé a nadšené pracovné prostredie
• Príplatky za nadčasy, noc, soboty, nedele
• Relaxačná zóna
• Viac ďalších výhod

Informácie o firme

Obchodné meno: Load Control International SK s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 50783149
Telefón: +436648357720
Charakteristika: Load Control International SK s.r.o je rýchlo rastúca dcérska spoločnosť Vienna Airport FWAG, založená v roku 2017, ktorá poskytuje služby leteckým zákazníkom po celom svete.
Adresa:

  • Letisko Košice 1
  • 04175 Košice-Barca
  • Slovensko