Klampiar, pokrývač

Klampiar, strechár - Rakúsko (Vorarlberg)

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Klampiar, pokrývač

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Agentúra Elliem ponúka voľné pracovné pozície pre stavebných klampiarov, strechárov do Rakúska, oblasť Vorarlberg. Pracovná náplň: práca podľa plánov a výkresov (komíny, pece, krby, kozuby atď.), zváranie MAG v oblasti tenkého plechu (hrúbka 3 mm), rezanie, lisovanie, ohýbanie, formovanie, zváranie, montovanie plechu, samostatná práca. Práca na rakúsku pracovnú zmluvu. Nutná komunikatívna nemčina!!! Životopisy zasielajte v nemeckom jazyku + výučné listy + certifikáty (stačí v slovenčine).
 

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Všeobecné spôsobilosti:
 • manuálna zručnosť
 • fyzická zdatnosť
Cudzie jazyky:
 • nemecký - pokročilá: B1 a B2
Ďalšie požiadavky:

Od uchádzačov sa vyžaduje: vyučený v obore technik kovov, stavebný zámočník, zámočník, zámočník oceľových konštrukcií, skúsenosti v oblasti zvárania príp. dostačujúca prax. Samostatná práca, zodpovednosť, vlastné vozidlo a aktívna nemčina sú výhodou. Životopisy zasielajte len v nemeckom jazyku.


Dĺžka praxe:

aspoň 1 rok


Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa


Počet voľných pracovných miest:

4

 
 

Zamestnanecké výhody, zručnosti

Práca na rakúsku pracovnú zmluvu - všetky odvody hradené v Rakúsku. Zamestnávateľ vypláca diéty vo výške 41,- Eur na pracovný deň. Možnosť vybavenia rodinných prídavkov a rodičovského príspevku v Rakúsku. Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom. Zo zákona vyplácaný 13. a 14. plat. Pomoc pri ročnom daňovom zúčtovaní.
+ zabezpečenie ubytovania


 

Informácie o výberovom konaní

Kontaktná osoba:


 

Informácie o firme

Obchodné meno: Agentúra Elliem s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 50971948
Internetová adresa: www.elliem-personnel.eu
Telefón: +421904972480
Charakteristika: Agentúra Elliem s.r.o.je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce do nemecky a francúzsky hovoriacich krajín. Na trhu práce pôsobíme od roku 2014 a za toto obdobie sa nám podarilo zamestnať už desiatky záujemcov o prácu v zahraničí. Zameriavame sa predovšetkým na sprostredkovanie práce do oblasti stavebných a remeselných činností do Rakúska na rakúsku pracovnú zmluvu a do oblasti opatrovania starších osôb do krajín ako sú Luxembursko, Nemecko, Francúzsko a Belgicko, ale aj do iných oblastí života. V rámci svojej činnosti spoločnosť poskytuje aj poradenské služby. Pomôžeme Vám vybaviť rodinné prídavky, rodičovský príspevok v zahraničí, vrátenie dane ako aj vrátenie príspevku z dovolenkovej kasy v Rakúsku (tzv. BUAK). Svoju činnosť vykonávame na základe povolenia vydaného Okresným súdom Žilina, oddiel: Sro, Vložka číslo: 68122/L. Naša spoločnosť nezamestnáva, len sprostredkúva prácu uchádzačom o prácu v zahraničí. Naším hlavným mottom je dôvera a korektnosť vo vzťahoch.
Adresa: 

 • Lysica 303
 • 01305 Lysica
 • Slovensko •  

zdroj: upsvar.sk

 • Miesto práce Rakúsko
 • Kraj Zahraničie
 • Typ ponuky plný úväzok
 • Základná mzda (brutto) od 2200 EUR/mesiac

Podobné pracovné ponuky