Maliar, natierač

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava a ošetrovanie povrchu na maliarske a lakovacie práce
- Nanášanie farieb na steny a fasády interiérov
- Vykonávanie pomocných prípravných prác (šmirgľovanie, čistenie, odmasťovanie, zoškrabovanie starých náterov a pod.)
- Miešanie farieb, moridiel a lakov podľa zadaných parametrov projektu
- Výpomoc pri ďalších stavebných prácach ako je murovanie, obklady, sadrokartóny, pokládka dlažby

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • tvorivosť (kreativita)
  • osobnostný rozvoj

Dĺžka praxe:

aspoň 1 rok

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

1

Výška mzdy závisí od skúseností a praxe uchádzača o dané zamestnanie.

Informácie o firme

Obchodné meno: MS Construction Services, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 52138852
Telefón: +421
Charakteristika: Spoločnosť MS Construction Services s.r.o. sa zaoberá sa stavebnou činnosťou a rekonštrukčnými prácami v interiéri.
Adresa:

  • Štefánikova 18
  • 06601 Humenné
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Humenné Michalovce
  • Kraj Košický kraj‎ Prešovský kraj
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 700 EUR/mesiac