Účtovník, Asistent

Assistent finančného kontrolóra

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za každodenné účtovno-finančné operácie
Splnenie všetkých pridelených účtovných úloh v súlade s požadovanými termínmi
Zabezpečenie a sumarizácia všetkých požadovaných dokumentov pre účtovnú evidenciu
Participovanie na finančnom audite spoločnosti spolu so zabezpečením a predložením požadovaných dokladov
Zaškolenie prípadných ďalších účtovníkov/kolegov na finančnom oddelení
Vypracovanie daňových priznaní k dani z pridanej hodnoty a dani z príjmov
Príprava podkladov pre budget, spolupráca pri vytváraní pravidelných forecastov
Vypracovanie a spolupráca so štatistickým úradom
Zodpovednosť za dodržiavanie a aplikovanie legislatívy pri finančných operáciách
Zodpovednosť za prípravu a dodržiavanie interných smerníc spoločnosti

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • samostatnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • SAP - pokročilá
  • OMEGA - pokročilá

Dĺžka praxe:

aspoň 2 roky

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: pružný pracovný čas

1

13. plat
Príspevok na dopravu
Narodeninové poukážky
Práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa medzinárodnej spoločnosti
Pružná pracovná doba

Informácie o firme

Obchodné meno: JK Management, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 44240368
Internetová adresa: kariera@jkmanagement.eu
Telefón: +421948281614
Charakteristika: Pracovná agentúra JK Management, s.r.o. má dlhoročné skúsenosti z realizácie HR projektov v automobilovom priemysle, výrobe, IT oblasti atď.
Adresa:

  • Hodžova 8
  • 01001 Žilina
  • Slovensko