Skladník

Skladník bez nočných

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Skladník

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuj ako skladník bez nočných zmien s voľnými víkendami v Bratislave.
Všetko odrobené naviac je platené nad rámec Zákonníka práce.

* príjem a evidencia zásielok
* triedenie zásielok
* nakladanie a vykladanie zásielok
* možnosť práce s VZV, nie je podmienkou

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské bez maturity
Osobnostné predpoklady a zručnosti

* ochota a chuť pracovať
* čistý výpis z registra trestov podmienkou

* výkonnostný bonus 80 €, kvartálne bonusy až do 356 €
* bonusy za projekty, príspevky na dopravu
* príplatky nad rámec Zákonníka práce
* gastrolístky v hodnote 3,60 € plne hradené zamestnávateľom
* voľné víkendy
* dni voľna nad rámec ZP - svadba, narodenie dieťaťa...
* podpora počas PN-ky
* vitamínové balíčky
* športové aktivity
* darčekové poukážky

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme skupina skúsených a motivovaných ľudí s cieľom o kooperáciu krajín a rozširovanie pracovného trhu. Naša spoločnosť sa zameriava na distrubúciu slovenských kvalifikovaných zamestnancov do zahraničia predovšetkým do nemecky hovoriacih krajín. Pre viac informácií nás prosím neváhajte kontaktovať.

Adresa spoločnosti

Edisonova 37
04018, Kosice