Nástrojár

Nástrojár do výrobnej spoločnosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Viete šikovne ovládať nástroje vo výrobe? Ak hľadáte stabilnú prácu v zabehnutej spoločnosti v Malackách - pošlite nám svoj životopis!

Vašou náplňou práce bude:

*samostatne ovládať, merať, prípadne opravovať nástroje
*preventívne prehliadky a prípadná analýza poruchy lisov
* údržba a odovzdanie zmeny kolegom

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky:

*nástrojárske úkony
*analyzovanie porúch lisovacích nástrojov
*samostatnosť a presnosť pri práci podľa jasných inštrukcií
*ovládanie zásady lisovacej sústavy ISO
*dodržiavanie štandardov

1

*zaujímavé finančné ohodnotenie
*motivačné bonusy
*práca pre stabilnú a úspešnú spoločnosť
*13. a 14. plat
*možnosť ubytovania

Informácie o firme

Obchodné meno: ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 35958898
Telefón: +421257203036
Charakteristika: ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu! Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )
Adresa:

  • Lazaretská 8
  • 81108 Bratislava-Staré Mesto
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Malacky
  • Kraj Bratislavský kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 1000 EUR/mesiac