Elektrikár

Prevádzkový elektrikár, Hencovce

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Elektrikár

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Pravidelné kontroly elektrických zariadení.
• Opravy a kontroly prenosného elektrického náradia.
• Opravy a údržba elektrickej inštalácie.
• Opravy a údržba elektrických pohonov.
• Údržba podružných elektrických rozvodní a trafostaníc.
• Operatívne odstraňovanie porúch elektrických zariadení.
• Evidencia vykonaných prác počas pracovnej doby v montážnom denníku.
• Diagnostikovanie porúch.
• Údržba a opravy riadiacich obvodov, ovládacích prvkov a ďalších komponentov automatizač. a regulačnej techniky a systémov.
• Zostavovanie, montáž, zapájanie zariadení.
• Účasť na prácach pri koordinácii vo výrobnom procese.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie v odbore elektromechanik

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť
Ďalšie požiadavky:

Dôslednosť.

Dĺžka praxe:

aspoň 2 roky

1

- stabilná a perspektívna práca
- možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
- sociálne výhody
- doplnkové dôchodkové sporenie
- finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
- stravovanie 0,70€ /obed
- základná (brutto) mzda: od 733,00€; prémie a príplatky do výšky 460,00€; náborový bonus pri obsadení danej pracovnej pozície od 500,00€

Informácie o firme

Obchodné meno: BUKÓZA HOLDING, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 36450847
Internetová adresa:  personalne@bukoza.sk
Telefón: 0915998022
Charakteristika: Spoločnosť zaoberajúca sa mechanickým a chemickým spracovaním dreva, výrobou elektrickej a tepelnej energie, s ročným obratom cca 200 mil. eur. Je výrazne proexportne orientovaná prevažne na trhy EÚ. Hlavnými produktmi sú papierenská buničina, prášková celulóza, elektrická energia a teplo.
Adresa:

  • Hencovská 2073
  • 09302 Hencovce
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Vranov nad Topľou
  • Kraj Prešovský kraj
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 733 EUR/mesiac