Autoelektrikár

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS) hľadá vhodného kandidáta na pracovnú pozíciu "Autoelektrikár” s nasledovnou náplňou práce:
• Oprava náročných špeciálnych mechanizmov leteckej dopravy
• Oprava, údržbu a obsluha motorových vozidiel a technických prostriedkov slúžiacich na obsluhu lietadiel
• Oprava a údržba elektrických sústav inštalovaných vo vozidlách a mobilnej technike
• Oprava a údržba el. strojov, zariadení a náhradných zdrojov elektrickej energie do 140 kVA
• Vykonávanie kontroly akumulátorov vozidiel a mobilnej techniky,
• Vykonávanie elektrotechnických činností do 1000 V

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Ďalšie požiadavky:

• Ukončene stredoškolské vzdelanie v odbore automechanik/autoelektrikár
• Vodičský preukaz skupiny B
• Elektrotechnik minimálne podľa § 22 vyhlášky č. 508/2009 Z.z. s napätím do 1000 V
• Fyzická a manuálna zdatnosť
• Zodpovedný prístup k práci
• Schopnosť samostatného logického myslenia
• Bezúhonnosť

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

1

• Možné zvýšenie kvalifikácie odbornej spôsobilosti § 22 vyhlášky č. 508/2009 Z.z. s napätím do 1000 V
• Bonus za individuálny výkon zamestnanca
• Mzdový nárast v závislosti od výkonu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Parkovanie a posilňovňa pre zamestnancov zdarma
• Možnosť využitia Multisport karty

Obchodné meno: Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 35884916
Charakteristika: Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) - akciová spoločnosť s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach. Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj leteckých prepravných služieb a poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.
Adresa:

  • Letisko M. R. Štefánika P.O.Box 160
  • 82311 Bratislava-Ružinov
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Bratislava
  • Kraj Bratislavský kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 1000 EUR/mesiac