Elektrikár

Hľadáme 3 nemecky hovoriacich elektrikárov §22 alebo §23 - živnostníkov.

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Elektrikár

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme 3 nemecky hovoriacich elektrikárov §22 alebo §23 - živnostníkov. Všeobecné elektrikárske práce, údržby a opravy v oblasti Hessen v Nemecku, v drevárskom odvetví až do konca roka. Nástup možný ASAP. V prípade spokojnosti možnosť predĺženia na ďalší rok. Každý sa musí vedieť dohovoriť po nemecky, lebo budete pracovať samostatne na výjazdoch. Pracuje sa vonku aj vnútri na tri smeny, ranná, poobedňajšia a nočná.
Robí sa tri -štyri týždne v kuse, týždeň voľno. Počas týždňa až 64 hodín.
Hodinová sadzba je 22 EUR/hod, ubytovanie vieme vybaviť, ale nie je hradené. V prípade záujmu prosím volajte na číslo 0903357569

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské s maturitou
Jazyk a úroveň ovládania
  • Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Vodičský preukaz
  • B

Adresa spoločnosti

Vlčie hrdlo 60
82107, Bratislava-Ružinov
  • Miesto práce Nemecko
  • Kraj Zahraničie
  • Typ ponuky živnosť
  • Základná mzda (brutto) 22 - 22 EUR/hod
  • Termín nástupu: Ihneď
Odoslať žiadosť o prácu