Stolár

Montáž nábytku Rakúsko

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Stolár

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovních stolárov na montáž kuch.liniek a nábytku u koncového zákazníka. Práca je vykonávaná v Rakúsku alebo Nemecku.

Jedná sa o týždňové turnusy, odchod v nedeľu, príchod v piatok. Doprava a ubytovanie je hradené zamestnávateľom. Zamestnávateľ vyžaduje samostatnosť a znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni. Prácu je možné vykonávať na živnosť - 140€/deň, alebo pracovný pomer v Rakúsku - 80€/deň (nástupný plat).

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Odbor: Stolár-nábytkár
Jazyk a úroveň ovládania
  • Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)
Osobnostné predpoklady a zručnosti

Samostatnosť, zručnosť.

13. a 14. plat, osobné príplatky.

Životopis v nemeckom jazyku zasielajte na mail: nadafiguliova@gmail.com

Adresa spoločnosti

Scholzgasse 16/13
1020, Viedeň
  • Miesto práce Rakúsko
  • Kraj Zahraničie
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) 80 - 140 EUR/hod Uvedená mzda je za deň.
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Ponuka je vhodná pre absolventa
Odoslať žiadosť o prácu