Zástupca vedúceho predajne/prevádzky

Zástupca vedúceho prevádzky Košice

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Zástupca vedúceho predajne/prevádzky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Poskytovanie informácií zákazníkom a komunikácia so zákazníkom,
- riešenie reklamácií,
- pomoc pri inventúrach,
- kontrola príjmu a výdaja tovaru, prijatých a výdavkových faktúr,
- kontrola chodu jednotlivých oddelení,
- plánovanie a kontrola práce zamestnancov, plánovanie zmien,
- dodržiavanie štandardov a nariadení týkajúcich sa riadiacich pracovníkov.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

1

Informácie o firme

Obchodné meno: MERKURY SHOP s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 51231735
Internetová adresa:  www.merkurymarket.sk
Telefón: +421
Charakteristika: Merkury Shop je dynamicky vyvíjajúcou sa sieťou stavebno - remeslelných marketov, pôsobiacich v juhovýchodnom Poľsku a na Slovensku. Máme pestrú ponuku výrobkov na úpravu, renováciu a zariadenie bytov a domov. Náš skladový sortiment obsahuje viac ako 55 000 výrobkov. Dôsledne realizujeme svoje ciele. Snažíme sa splniť všetky požiadavky našich zákazníkov, a zároveň chceme byť silnou konkurenciou pre doterajšie obchodné reťazce tohto typu.
Adresa:

  • Duklianska 11
  • 08001 Prešov
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Košice
  • Kraj Košický kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 812 EUR/mesiac