Údržbár, Strojník

Údržbár strojných zariadení

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Údržbár, Strojník

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba, oprava a kontrola zariadení a strojov typu ťažkého priemyslu (gumárenská výroba)
- reportovanie a návrhy na zlepšenie prípadných zistených závad vedúcemu pracovníkovi
-operatívna a preventívna údržba strojov a zariadení
-zabezpečovanie prípadných úprav pre zlepšenie pracovného prostredia
-odstraňovanie vzniknutých porúch na strojoch a zariadeniach

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore mechanik strojov a zariadení

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
Ďalšie požiadavky:

- platná vyhláška MPSVaR č.508/2009 Zz., §22 a §23 - výhodou
- časová flexibilita v prípade potreby pracovať aj mimo svojho pracovného času

Dĺžka praxe:

aspoň 2 roky

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

1

- práca v stabilnej spoločnosti
- uvedená mzda je základná + variabilná zložka možná podľa skúseností
- možnosť dobrovoľného uzatvorenia DDS s príspevkom zamestnávateľa

Informácie o firme

Obchodné meno: BENCROS s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 45375283
Telefón: 00421387487444
Charakteristika: Gumárenský priemysel
Adresa:

  • Nábrežie Ľ. Štúra 25
  • 95618 Bošany
  • Slovensko