Pomocný pracovník

Pomocný operátor Košice

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia pri nástupe : pomocný operátor delenia plechov , balič . Vhodná aj pre čerstvých absolventov . Uchádzač prejde radou školení v činnostiach potrebných pre výkon prác . 

Popis spoločnosti : WAGNER SERVICECENTRUM s.r.o. ; hlavná činnosť - delenie plechu zo zvitkov do presných prístihov . Výroba rebrovanej ocele valcovanej za studena , kari sietí do betónu , tyčí a ohýbanej výstuže . Výroba oceľových profilov pre sadrokartónové konštrukcie , výroba oceľových zárubní .  www.wagnersteel.com 

tel: 0911900602


Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou

Zamestnanecké výhody, zručnosti

V našej spoločnosti je možnosť zaškoliť sa v rôznych profesiách . Možnosť získať oprávnenie na VZV . Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť WAGNER - R, delenie plechov bola založená v januári roku 1990 a zaoberala sa stavebnou údržbou, postupne sa preorientovala na obchodnú činnosť. V roku 1996 si prenajala sklad a začala sa zaoberať veľkoobchodom s hutníckym materiálom, jednalo sa hlavne o predaj plechov valcovaných za studena, tepla a pozinkovaných plechov.
V roku 1998 spoločnosť rozšírila svoju ponuku o služby pozdĺžneho a kombinovaného delenia plechov na vlastnej deliacej linke. V roku 2005 vznikla spoločnosť WAGNER SERVICECENTRUM s.r.o., ktorá je dcérskou spoločnosťou zakladajúcej spoločnosti. V máji roku 2006 spoločnosť kúpila závod na výrobu oceľových zárubní všetkých typov, ktorý mal 20-ročnú tradíciu.
V roku 2007 zakúpila ďalšiu deliacu linku na priečne delenie a neskôr aj profilovacie linky. V posledných rokoch spoločnosť zakúpila linky na výrobu zváraných sietí z betonárskej ocele ako aj na výrobu rebrovanej ocele valcovanej za studena a taktiež na delenie rebrovanej ocele.
Všetky činnosti spoločnosť prevádza vo svojich troch areáloch o rozlohe 10 000 m2.
Spoločnosť WAGNER pracuje a vyrába od roku 2004 v systéme manažérstva kvality ISO 9001:2000.
V súčasnosti naše služby ako externého spracovateľa využíva od roku 2004 aj U.S.Steel Košice s.r.o.. Pre svojich klientov a odberateľov spoločnosť zabezpečuje odvoz materiálu vlastnou kamiónovou dopravou na domáci trh ako aj do zahraničia.
Počas doterajšieho pôsobenia si spoločnosť WAGNER získala a obhájila stabilné miesto na trhu a neustále sa rozširuje.


Adresa spoločnosti

Hlavná 111
08001, Prešov
  • Miesto práce Košice
  • Kraj Košický kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 600 EUR/mesiac + odmeny a príspevky
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Ponuka je vhodná pre absolventa
  • Bez znalosti jazyka
Odoslať žiadosť o prácu

Podobné pracovné ponuky