Chyžná

Chyžná - NEMECKO - BADEN WUTTENBERG

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Chyžná

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chyžná – náplňou práce sú štandardné povinnosti chyžnej podľa požiadaviek housekeeping manažéra daného hotela alebo iného nadriadeného. Potrebné sú predchádzajúce skúsenosti s prácou podobného charakteru.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Dĺžka praxe:

bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: delené zmeny
  • Sezónna práca: áno

20

5 – 30 dní dovolenky ročne
vianočné prémie (pre zamestnancov pracujúcich aj v zime)
voľný vstup do zábavného parku
zvýhodnený vstup do firemného fitness centra (25 € na mesiac)
odvody do nemeckého dôchodkového poistenia, platba pri odchode do dôchodku

Kontaktná osoba:

  • Mgr. Lívia Husárová, PhD.
    Recruitment consultant
    praca@prostaff.sk

    tel.: +421905524996

Informácie o firme

Obchodné meno: Agentúra PRO-STAFF s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36724068
Internetová adresa: https://www.prostaff.sk/praca-v-zahranici/
Telefón: 0903144870
Charakteristika: V spolupráci s našimi partnerskými hotelmi a zahraničnými pracovnými agentúrami je v našej ponuke dlhodobá práca v zahraničí a takisto letné brigády v zahraničí pre študentov na rôznych pracovných pozíciách v hotelierstve a cestovnom ruchu. Ponúkame prácu a brigády v zahraničí pre hotelových animátorov, čašníkov, barmanov, recepčné, chyžné, plavčíkov, hostesky, tanečníkov, kuchárov, pomocný personál do kuchyne a rôzne iné.
Adresa:

  • J. Matušku 2
  • 05205 Spišská Nová Ves
  • Slovensko