Sadrokartonista

Sadrokartonista-Nemecko 20 EUR na hod aj bez znalosti NJ

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Sadrokartonista

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne sa pracuje na dvoch projektoch domovov dôchodcov.

Pracuje sa pondelok-sobota 9-10hod denne.

Miestom výkonu práce je  Dorzbach

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Študent vysokej školy
Jazyk a úroveň ovládania
  • Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Vodičský preukaz
  • B
Osobnostné predpoklady a zručnosti

Potrebné základné náradie + laser + aku vŕtačky.

Fakturácia každé 2 týždne s následnou týždňovou splatnosťou.

Ubytovanie zabezpečené

Dlhodobé projekty

Ponuka je aktuálna do: 01.01.2020

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme skupina skúsených a motivovaných ľudí s cieľom o kooperáciu krajín a rozširovanie pracovného trhu. Naša spoločnosť sa zameriava na distrubúciu slovenských kvalifikovaných zamestnancov do zahraničia predovšetkým do nemecky hovoriacih krajín. Pre viac informácií nás prosím neváhajte kontaktovať.

Adresa spoločnosti

Edisonova 37
04018, Kosice
  • Miesto práce Trebišov Zahraničie - ostatné Prešov Košice Michalovce
  • Kraj Žilinský kraj‎ Košický kraj‎ Prešovský kraj
  • Typ ponuky živnosť
  • Základná mzda (brutto) 18 - 20 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď
Odoslať žiadosť o prácu