Kuchár, Čašník

Ponuka práce pre kuchára/ku,čašníka/ku

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kuchár-  Pracvná doba 9 až 22. Náplnou práce je varenie denného menu a a la carte jedál prevažne pizze,burgre,cestoviny. Požadujeme samostatnosť a znalosť viesť kuchyňu, od Mája pribudne aj pomocná sila do kuchyne. Prax  v odbore je nutná. Mzda 70€ deň v prípade zručností navýšenie.

Čašníčka-  Pracovná doba 10 až 22 víkendy do 24. Náplň práce obsuha zákazníkov,  práca s pokladnou, príprava nápojov. Mzda 50€ deň

Možnosť dohodnúť si pracovný čas, buď krátky dlhý týždeň alebo Pondelok az Piatok. Strava a pitný režim zabezpečený.  Príjemná rodinná atmosféra.

Adresa spoločnosti

Obchodná ulica 53
81108, Bratislava
  • Miesto práce Bratislava
  • Kraj Bratislavský kraj‎
  • Typ ponuky na dohodu (brigády) plný úväzok skrátený úväzok
  • Základná mzda (brutto) 1050 - 1350 EUR/mesiac mzda uvedená netto
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Bez znalosti jazyka
Odoslať žiadosť o prácu