Administratívny pracovník, referent

Brigádnik m/ž - vykonávanie inventúry

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Administratívny pracovník, referent

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Závod europlac v Topoľčanoch ponúka brigádu 3 študentom. Ich úlohou bude urobiť v spolupráci s vedúcim pracovníkom kompletnú inventúru.

Nástup: čo najskôr
Trvanie: min. 1 mesiac
Typ práce: inventúra
Plat: 3,70€/1 hod.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Základné vzdelanie

Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa
mladistvého
zdravotne postihnutého

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

3

Hoci ide o prácu na 1-2 mesiace, tak v prípade spokojnosti Vás vieme pozvať neskôr aj na inú brigádnickú činnosť.

Informácie o firme

Obchodné meno: EUROPLAC, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 18047351
Internetová adresa: www.europlac.sk
Telefón: 0385369385
Charakteristika: Vyrábame ekologické dyhované nábytkové dielce. Fungujeme stabilne 23 rokov, robíme serióznu politiku medziročného rastu, máme každoročný nárast objemu výroby, modernizujeme technológie, staviame ďalšiu halu, naberáme ľudí a aj sa o svojich ľudí sa staráme. Jediné čo nám chýba sú kvalitní ľudia ako ste Vy. Spoločnosť europlac s.r.o ako Prevádzkovateľ osobných údajov, informuje záujemcov o prácu, že zaslatím svojich osobných údajov vo forme životopisu, umožňujú Prevádzkovateľovi spracovávať ich osobné údaje zo zákonného dôvodu (príprava predzmluvných vzťahov). Životopisy kandidátov, ktorí neboli pozvaní na výberové konanie, alebo výberovým konaním neprešli, sú okamžite skartované.
Adresa:

  • Pod Kalváriou 2020
  • 95501 Topoľčany
  • Slovensko