Promotér

Chcete sa stať INFLUENCEROM/ AMBASADOROM :)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Priblížte sa k svojim predstavám.

Ponúkame profesionálne školenia (s prípadnou možnosťou práce)
Viac sa dozviete na: WWW.ZTPRO.SOLUTIONS

Ambasádor, kto to je, a čo je jeho úlohou?

Ambasádor je osoba, ktorá sa viditeľne spája s konkrétnou spoločnosťou,
značkou. Pomáha ľuďom,rozširuje dobré meno a hodnoty značky v oblasti v ktorej pôsobí.

komunikuje cez sociálne média
- vystupuje v REKLAMÁCH
- prezentuje svoje názory a skúsenosti
( blogger, vlogger, influencer )
- testuje/ skúša nové produkty - služby

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Študent vysokej školy
Osobnostné predpoklady a zručnosti

Aké predpoklady sú potrebné?

charizma, komunikatívnosť, kreativita, schopnosť seba-prezentácie,
znalosť soc. sietí, príjemný vzhľad, cieľavedomosť, znalosť cudzích jazykov vítaná..

"Ak splňate predpoklady, máte vlastný svojský štýl, radi by ste sa ukázali pred svetom,
spravte prvý krok a pošlite nám životopis, fotografiu a vaše sociálne médiá (FB + instagram ).
na email: info@ztpro.solutions
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte e-mailom, alebo telefonicky na číslo +421 903 625 511

Adresa spoločnosti

Štúrova 27
04001, Košice
  • Miesto práce Prešov Košice Bratislava
  • Kraj Banskobystrický kraj‎ Bratislavský kraj‎ Žilinský kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok skrátený úväzok na dohodu (brigády) živnosť internship, stáž
  • Základná mzda (brutto) individuálne
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Ponuka je vhodná pre absolventa
  • Bez znalosti jazyka
Odoslať žiadosť o prácu