Čašník, Chyžná, Kuchár, ...

Pracovník pre hotelové rezorty - Španielsko, Cyprus, Grécko

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Čašník, Chyžná, Kuchár, ...

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre hotelové rezorty, reštaurácie a bary na ostrovoch, alebo na pobreží.

Ponúkame rôzne pracovné pozície:
– čašník/-čka, barman/-ka, chyžná, recepčný/-á, kuchár/-ka, pomoc v kuchyni, atď.

Grécko – ostrovy Kréta, Rhodos, Kos, Patmos, Karpathos, Mykonos, Paros, Ios, Kefalonia a ďalšie dovolenkové destinácie

Cyprus – Aya Napa, Larnaka, Limasol, Paphos a ďalšie letoviská

Ponuka je vhodná aj s nástupom okamžite!
Ale aj pre študentov na letné prázdniny!

Termín nástupu: každý týždeň !

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Základné vzdelanie

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

Pracovné podmienky:

  • Nočná práca: áno
  • Sezónna práca: áno

500

Ponúkaný plat: od 1000 do 3000 EUR brutto

Iné výhody:
– súčasťou zmluvy so zamestnávateľom: ubytovanie ZADARMO a strava ZADARMO (2-3 x denne)
– dobré sprepitné pri práci v hoteloch a v reštauráciách
– krásne prostredie Gréckych ostrovov a pobrežia Cypru
– získanie nových skúseností, spoznanie nových ľudí
– možnosť dlhodobejšieho zamestnania 2 – 6 mesiacov, celý rok alebo dlhšie
– taktiež možnosť umiestnenia pre študentov počas letných prázdnin
– garancia pracovného miesta po celú dobu zmluvy, pracovná zmluva sa podpisuje pred odchodom
– podpora agentúry 24 hodín denne!
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie o firme

Obchodné meno: WORK AND TRAVEL s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 51857359
Internetová adresa: ponukapracevzahranici.sk
Telefón: +421904305555
Charakteristika: Agentúra WORK AND TRAVEL s.r.o. je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce do zahraničia. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu vo všetkých odvetviach cestovného ruchu. Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Vo vzťahu ku kandidátovi preferujeme individuálny prístup. My Vám nesprostredkujeme len prácu, my sa o Vás tiež príkladne staráme. Pracujeme s povolením ÚPSVaR ! - Úrad práce sociálnych vecí a rodiny !
Adresa:

  • Karpatské námestie 10A
  • 83106 Bratislava-Rača
  • Slovensko