Športový tréner

Výživový poradca, wellness tréner

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Športový tréner

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce spočíva v obsluhe klienta, meraní telesných hodnôt, poradenstvo, jedálničky, zákaznícky servis, obchod, vedenie klienta.
Preferujeme uchádzačov so vzťahom k odboru zdravý životný štýl, šport, zdravie, starostlivosť o pleť a pokožku. Nutný vzťah k práci s ľuďmi.
Poskytujeme:
- flexibilnú pracovnú dobu,
- možnosť pracovať na HPČ (40h/týž - 800-900€/mes) a na VPČ (15h/týž - 200-250€/mes),
- vzdelávanie v odbore lekármi, svetovými športovými mentormi, nutričnými špecialistami, vedcami,
- zľava na výživové doplnky.

Výber prebieha na základe posúdenia životopisov - zasielajte na luciska@centrum.sk
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky:

Zodpovednosť. Práca na sebe, chuť pracovať

Dĺžka praxe:

bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: pružný pracovný čas

2

Vzdelávanie, certifikáty, uznanie...

Informácie o firme

Obchodné meno: Lucia Pjenteková
Právna forma: Podnikateľ - fyzická osoba - nezapísaný v obchodnom registri
IČO: 43972055
Charakteristika: Hľadám šikovných ľudí...
Adresa:

  • Kamenická 806/7
  • 02901 Námestovo
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Námestovo
  • Kraj Žilinský kraj‎
  • Typ ponuky na dohodu (brigády) plný úväzok skrátený úväzok
  • Základná mzda (brutto) 800 - 900 EUR/mesiac