Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Skladník, Expedient, Koordinátor

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za vybavovanie objednávok v rámci importu a exportu na čas a v požadovanej kvalite
  • Zodpovednosť za organizáciu všetkých druhov prepráv
  • Spolupráca s oddelením plánovania, výroby, zákazníckym servisom, nákupom a skladom
  • Sledovanie produktov na sklade
  • Zodpovednosť za colnú deklaráciu
  • Tvorba štatistík
  • Administratíva

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské s maturitou
Jazyk a úroveň ovládania
  • Anglický jazyk - Pokročilý (C1)
Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Min. stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Min. 3 – ročná skúsenosť na obdobnej pozícií v rámci výrobnej spoločnosti podmienkou
  • Aktívny Anglický jazyk v ústnej aj písomnej forme podmienkou
  • MS Excel – pokročilý
  • Skúsenosť v rámci colnej deklarácie výhodou
  • Komunikačné a organizačné zručnosti
  • Odolnosť voči stresu

• Práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
• Flexibilný pracovný čas
• Príspevok na dochádzanie
• Jazykové a odborné kurzy v priestoroch spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme skupina skúsených a motivovaných ľudí s cieľom o kooperáciu krajín a rozširovanie pracovného trhu. Naša spoločnosť sa zameriava na distrubúciu slovenských kvalifikovaných zamestnancov do zahraničia predovšetkým do nemecky hovoriacih krajín. Pre viac informácií nás prosím neváhajte kontaktovať.

Adresa spoločnosti

Edisonova 37
04018, Kosice
  • Miesto práce Nové Mesto nad Váhom
  • Kraj Trenčiansky kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 1300 EUR/mesiac horná hranica závisí od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Ponuka je vhodná pre absolventa
Odoslať žiadosť o prácu