Predavač

Predavačka - Šaľa

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Predavač

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj tovaru zákazníkovi, udržiavanie chodu prevádzky a práce s tým súvisiace, obsluha terminálu Tipos.

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské s maturitou
Osobnostné predpoklady a zručnosti

zodpovednosť, komunikatívnosť, schopnosť predávať a ponúka tovar, predpoklad na prácu s ľuďmi, prax v obchode vítaná, vek minimálne 35 rokov.

Výhodná pracovná doba - 15 dní v mesiaci.

Pracuje sa krátky týždeň: utorok, štvrtok, piatok od 05.00 hod do 19.00 hod a

dlhý týždeň : pondelok, streda od 05.00 do 19.00 hod, sobota od 05.00 hod do 16.00 hod a nedeľa od 12.00 hod do 19.00 hod.

Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.
Ďakujeme za pochopenie.

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť zaoberajúca sa prevádzkovaním maloobchodných predajní, pôsobiaca na trhu už 20 rokov . V našej spoločnosti ponúkame stabilnú prácu, pravidelnú načas vyplácanú mzdu, zaúčanie personálu .

Adresa spoločnosti

MDZ 24
94201, Šurany