Elektrikár

Prevádzkový elektrikár

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva:
elektrickú a v menšej miere aj mechanickú údržbu strojov a zariadení.(CNC,tlakovače,pračky, montážne linky, pomocné zariadenia a bežnú údržbu ostatných elektrických zariadení,
diagnostiku porúch pomocou meracích prístrojov a odstraňovanie abnormalít strojov,
čítanie elektrotechnických záznamov( výkresy,plány, schémy), ich úprava a doplnenie skutkového stavu výrobných zariadení,
evidenciu zásahov a výkonov s následnou analýzou za účelom zefektívnenia údržby a znižovania chybovosti,
práce podľa plánu údržby.
Spolupracuje s oddelením kvality, vývoja a s pracovníkmi na výrobných linkách.
Vykonáva a dodržiava práce podľa plánu údržby.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2
Počítače:
  • Open Office - elementárna
Ďalšie požiadavky:

Požadujeme § 22 samostatný elektrotechnik (Osvedčenie)
Znalosti z pneumatiky, hydrauliky ,Sinumerik,Simatic sú vítané.
Spôsobilosť na obsluhu vysokozdvižného vozíka je vítaná. (držiteľ preukazu).
Požadujeme pozitívny prístup k práci, ochotu a schopnosť učiť sa nové veci.

Dĺžka praxe:

aspoň 2 roky

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 5:45 do 13:45
  • Nočná práca: áno

3

Nezabezpečujeme a neposkytujeme ubytovanie.
Ponúkame:
prácu v stabilnej a stále sa rozvíjajúcej zahraničnej firme,
K základnej mzde 15% prémiu, zákonné príplatky za zmennosť a príplatok za odpoľudňajšiu zmenu podľa KZ , mzdovú kompenzáciu za sťažený výkon práce ,
13. a 14. plat, ročnú odmenu,
dochádzkový bonus vyplácaný štvrťročne
zaujímavé benetify podľa KZ a Dohody o sociálnom fonde
zdravotnú starostlivosť, stravovanie
príspevok na rekreáciu + zo Sociálneho fondu
odmeny pri pracovných a životných jubileách a iné zaujímavé benfity

Informácie o firme

Obchodné meno: Fagor Ederlan Slovensko, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 36022934
Telefón: 0456015500
Charakteristika: Výroba odliatkov z Al a jeho zliatin
Adresa:

  • Priemyselná 12
  • 96563 Žiar nad Hronom
  • Slovensko