Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na zavedených projektoch v Bratislave a okolí, na prevádzkach klientov (servisné výjazdy)

- práca čiastočne z domu (pripojenie k internetu nutné)

- inštalácia a správa HW a SW, správa počítačovej siete a staníc vzdialene i on site, riešenie užívateľských problémov, preventívna údržba

- poradenská činnosť klientom v oblasti IT

- pracovná doba pondelok až piatok od 8:00 do 17:00 alebo podľa dohody, celodenní aj kratkodobé servisné návštevy sú plánované v súčinnosti s technikom, nadčasy nie sú vyžadované

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské s maturitou
Jazyk a úroveň ovládania
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Vodičský preukaz
  • B
Osobnostné predpoklady a zručnosti

- príjemné vystupovanie

- vyštudovaný odbor IT alebo prax v odbore

- znalosť prostredia OS Microsoft Windows 7, 8, 8.1, 10

- všeobecná znalosť sietí LAN, orientácia v oblasti HW a SW produktov

- svedomitosť, starostlivosť, chuť ďalej sa vzdelávať

- schopnosť samostatnej i tímovej práce

- znalosť slovenského alebo českého jazyka slovom i písmom

- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

- vodičský preukaz sk. B

- možnosť ďalšieho profesijného rastu

- certifikácie Microsoft

- služobný telefón a notebook

- preplatenie nákladov na domáci internet

VHODNÉ AJ PRE: Absolventi, SZČO

Informácie o výberovom konaní

Osobní pohovor

DÁTUM NÁSTUPU: 01.05.2019

POČET MIEST: 2

Adresa spoločnosti

Žerotínova 1051/19
70200, Ostrava