Obchodný zástupca

Obchodný zástupca spojovacieho materiálu pre Západnú časť SR , Svätý Jur

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávať prieskum trhu, monitorovať trh, aktuálne trendy a aktivity konkurencie,
- Vyhľadávať a oslovovať potenciálnych obchodných partnerov,
- Zabezpečovať starostlivosť o existujúcich zákazníkov,
- Pripravovať cenové ponuky, uzatvárať zmluvy,
- Poskytovať technické poradenstvo zákazníkom za účelom predaja spojovacieho materiálu a kotviacej techniky,
- Proaktívne budovať a rozvíjať formálne a neformálne vzťahy so súčasnými a novými zákazníkmi,
- Komunikovať s oddelením odbytu, logistiky,
- Spracovávať reporty a reportovať ich manažmentu spoločnosti.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • motivovanie ľudí
  • organizovanie a plánovanie práce
  • prezentovanie
  • rozhodovanie
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2
Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
Ďalšie požiadavky:

Pre nášho klienta hľadáme komunikatívneho a spoľahlivého človeka, ktorý je zameraný na budovanie vzťahov, pre ktorého je doťahovanie vecí a projektov do konca samozrejmosťou a ktorý je ochotný cestovať.
Ďalšími predpokladmi sú:
- Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, vysokoškolské vzdelanie výhodou
- Vzdelanie v stavebnom, alebo strojárskom odbore
- Skúsenosť ideálne z pozícií: Obchodný zástupca, Obchodný manažér, Referent odbytu, Nákupca, Odborný predajca
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni výhodou (Maďarský jazyk tiež výhodou)
- Znalosť Microsoft Office
- VP sk. B, aktívny vodič
- Bydlisko v rámci Bratislavského, Trnavského, Trenčianskeho kraja
- Lokácia pobočky: Svätý Jur

Dĺžka praxe:

bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

1

- Zázemie v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
- Zaujímavé finančné ohodnotenie + 13. plat a mesačne vyplácané % z predaja bez horného limitu a obmedzenia
- Príjemný kolektív s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, férovosti a tímovej spolupráci
- Služobný automobil aj na súkromné účely
- Príležitosť pre osobnostný rast a rozvoj podporený školeniami
- Vzdelávanie
- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom

Informácie o firme

Obchodné meno: Grenhill consulting, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36682799
Internetová adresa:  www.greenhillconsulting.sk
Telefón: +421948150062
Charakteristika: Personálna agentúra ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a rešpekte. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Adresa:

  • Odborárska 23
  • 83102 Bratislava-Nové Mesto
  • Slovensko