Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Obchodný manažér, Vedúci obchodnej skupiny, Regionálny / Oblastný manažér, ...

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-  chuť  vzdelávať sa - povinná účasť na školeniach

-  plánovanie a aktívny prístup pri napĺňaní požadovaných úloh

-  účasť na pravidelných poradách a brainstorm - ingoch

-  seba disciplína

-  precízne organizovanie a plánovanie práce

-  komunikácia s obchodnými  partnermi

-  kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa

-  analyzovanie a riešenie problémov

-  samostatnosť

Povinnosti uchádzača

-  inzercia a výber najkvalitnejších uchádzačov

-  organizácia a synchronizácia - time manažment s centrálou pri školeniach a vzdelávaní

-  adaptácia obchodných reprezentantov

-  zodpovednosť za obchodné výsledky jednotlivcov a celej skupiny

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Vysokoškolské III. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Študent vysokej školy
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vysokoškolské I. stupňa
Jazyk a úroveň ovládania
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
  • Slovenský jazyk - Expert (C2)
Počítačové znalosti - používateľ
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Outlook - základy
  • Microsoft PowerPoint - základy
Vodičský preukaz
  • B
Osobnostné predpoklady a zručnosti

pokiaľ  máte akúkoľvek skúsenosť s vlastným podnikaním je veľkou výhodou

- samostaný/ á

- disciplinovaný / á

- precízny/ a

- seriózny/ a

- prirodzený líder

- zameraný na svoj ako aj skupinový výkon

- ambiciózny, otvorený novým výzvam

- vítaná prax vo vedení tímu obchodníkov

- vítaná prax v oblasti finančníctva alebo poisťovníctva výhodou

- schopnosť motivovať a viesť tím

- pozitívna energia a chuť posúvať veci dopredu

- organizačné schopnosti, orientácia na výsledky a efektivitu

- spoľahlivosť

- komunikatívnosť

- znalosť finančného sektora - výhodou

- náborové a adaptačné zručnosti

- atraktívne  a motivačné finančné  ohodnotenie

- možnosť rýchleho kariérneho rastu

- atraktívna podpora pri budovaní svojej pobočky zo strany  spoločnosti

- pri splnení plánu extra finančné prémie

- firemný penzijný  plán

- príspevky na dovolenku

- príspevky na chod officu

- tvorba vlastného  pasívneho príjmu od začiatku

- možnosť zúčastňovania sa medzinárodných konferencií len s kľúčovými manažermi

 Viac informácií ohľadom benefitov preberáme osobne na výberovom konaní.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Allianz – SP stojí na silných základoch. Finančná sila, tradícia a profesionalita predstavujú istotu, že spoločnosť poskytuje svojim klientom prvotriedne služby, ktoré sú základom vzájomne prospešných vzťahov medzi klientmi a poisťovateľom.

Ponuka je aktuálna do: 30.04.2019

Stručná charakteristika spoločnosti

Je najväčšou univerzálnou poisťovňou na Slovensku. Ponúka celú škálu inovatívnych poistných produktov: od životného a úrazového poistenia, cez poistenie privátneho majetku a poistenie motorových vozidiel, až po poistenie priemyslu a podnikateľov. Značka Allianz – SP je všeobecne uznávaná a pozitívne vnímaná širokou verejnosťou. Odráža nielen inovatívne prvky, ale spája sa aj s bohatou minulosťou spoločnosti a dlhoročnými skúsenosťami.

Adresa spoločnosti

Jókaiho 30
82106, Bratislava
  • Miesto práce Bratislava
  • Kraj Bratislavský kraj‎ Trnavský kraj
  • Typ ponuky živnosť plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) 1400 - 2500 EUR/mesiac + prémie podľa výsledkov dosiahnutého plánu
  • Termín nástupu: 01.05.2019
  • Ponuka je vhodná pre absolventa
Odoslať žiadosť o prácu