Lektor

MASTER LEKTOR/KA krúžku VEDA NÁS BAVÍ - Nitra

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Lektor

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame:

• Odmenu vo výške
16€/hod - 6€/hod + prémia 10€/lekcia pri 17 a viac prihlásených deťoch v krúžku
14€/hod - 6€/hod + prémia 8€/lekcia pri 13 - 16 prihlásených deťoch
10€/hod - 6€/hod + prémia 4€/lekcia pri 10-12 prihlásených deťoch
6€/hod pri 6-9 prihlásených deťoch bez prémie
• Navyše 28€ na prípadné náklady (nájomné) – pokiaľ sa nevyčerpajú, ostávajú ML
• Materiály na experimenty a podrobné učebné plány
• Dôkladné zaškolenie
• Opora nášho koordinátora pre daný kraj
• Dĺžku pracovného pomeru vždy najmenej na jednu polovicu školského roku (celkom na 14 lekcií)
• Cennú pedagogickú prax
• Referencie
• Záštitu spoločnosti akreditovanej Ministerstvom školstva
• Prácu na Dohodu alebo živnostenský list

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Vysokoškolské III. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Študent vysokej školy
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vysokoškolské I. stupňa
Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadujeme:

• minimálny vek 18 rokov
• schopnosť samostatne komunikovať s rodičmi aj so školou
• miesto bydliska najlepšie v danom meste
• sympatické a ústretové vystupovanie
• prax a odbornosť výhodou
• trestná bezúhonnosť
• 2x za školský rok účasť na školení

Viac informácií na http://www.vedanasbavi.sk/masterlector

Adresa spoločnosti

Hviezdoslavovo nám.13
81102, Bratislava