Elektrotechnik, Obchodný zástupca

Obchodno-technický zástupca v priemyselnej automatizácii

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj špičkových produktov výrobcov svetovej úrovne:
- Senzorová technika: Wenglor sensoric GmbH, MTS SENSORS TECHNOLOGIE GmbH, EGE-Elektronik Spezial-Sensoren GmbH, FRABA AG,
- Zariadenia na odstraňovanie statickej elektriny FRASER Anti-Static Techniques LTD,
- Signálne svetelné veže PATLITE,
- a iných svetových výrobcov komponentov pre priemyselnú automatizáciu (pozri www.eximtech.sk ).
Analyzovanie potrieb a požiadaviek zákazníkov, navrhovanie optimálnych riešení, vhodných komponentov a systémov, ktoré vyriešia požiadavky zákazníka a prinesú mu osoh.
Plánovanie a realizácia služobných ciest k zákazníkom.
Aktívna spolupráca na odborných seminároch, tréningoch a školeniach.
Plnenie stanovených obchodných plánov.

Najskôr vás vyškolíme a vytrénujeme, potom budete pracovať z "home office" v mieste Vášho bydliska vo Vašom regióne.
Zvyčajne tri dni v týždni cestujete a robíte stretnutia so zákazníkmi v regióne a 2 dni pracujete doma.

Požiadavky na uchádzača

Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore slaboprúdova elektrotechnika-automatizačná technika
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore mechatronika
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore automatizácia
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore kybernetika

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • technická gramotnosť
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - elementárna
  • Microsoft Excel - pokročilá
Ďalšie požiadavky:

Dokážete si predstaviť pomoc zákazníkom predajom riešení s automatizačnou technológiou renomovaných značiek pre ich potreby?

Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v odbore senzorová technika, automatizácia, kybernetika, mechatronika, elektrotechnika alebo v príbuznom elektro odbore.
Akceptujeme aj absolventov vysokých škôl, ktorí v svojich predchádzajúcich činnostiach dosiahli veľmi dobré výsledky.
V prípade stredoškolského vzdelania 2 roky praxe podmienkou.
Schopnosť čítať technickú dokumentáciu a porozumieť prečítanému textu a porozumieť prednáškam v angličtine.

Dĺžka praxe:

aspoň 2 roky

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

1

Možnosť neustáleho odborného a osobnostného rozvoja ako aj budovania manažérskej kariéry.
Sloboda organizovania pracovného času v rámci firemných pravidiel.
Mzda od 900€ do 1100€ fix + výkonnostné prémie (fix závisí od vedomostí a skúseností)
Možnosť ovplyvňovať svojou produkciou svoj príjem.
Pracovná zmluva po jednom roku predĺžená na dobu neurčitú.
Služobný notebook, služobný mobil.
Služobné auto na súkromné účely po splnení podmienok.
Príspevok na kultúrne a športové akcie.
Príspevok na výživové doplnky.

Informácie o firme

Obchodné meno: EXIM - TECH, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36055841
Internetová adresa:  personal@eximtech.sk
Telefón: 0484147086
Charakteristika: EXIM - TECH, s.r.o. poskytuje komponenty, technológie a časti strojov v najvyššej kvalite, poradenstvo, technickú podporu a rieši konkrétne potreby zákazníkov. Pôsobí na Slovensku a Česku. Je vysoko profesionálna technickou podporou pre malé i veľké firmy z oblasti výroby automobilov, strojárenstva, papierenského, potravinárskeho, plastikárskeho, farmaceutického, gumárenského priemyslu.
Adresa:

  • Partizánska cesta 456/76
  • 97401 Banská Bystrica
  • Slovensko