Skladník

Skladník

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem, výdaj a uskladnenie materiálu.
Práca s manipulačnou technikou (ručný paletový vozík, VZV).
Potvrdzovanie príjmových a výdajových dokladov, preberacích protokolov.
Kontrola správnosti dokladov a prijímaného alebo vyskladňovaného množstva, korekcia a evidencia prípadných rozdielov.
Príprava a výdaj materiálu do výroby podľa pokynov Koordinátora logistiky, potvrdenie dodacích dokumentov.
Balenie a uskladnenie materiálu, nakládka a vykládka tovaru aj s použitím vysokozdvižného vozíka.
Riadne označovanie skladových lokácií a uskladnených paliet.
Príprava a účasť na inventúre, dohľadanie inventúrnych rozdielov v sklade ako aj u kooperujúcich dodávateľov.
Vyhľadávanie umiestnení tovaru v skladovom systéme a evidencia jeho presunov.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Ďalšie požiadavky:

platné osvedčenie na vedenie vysokozdvižných vozíkov
doporučená znalosť skladového hospodárstva

Dĺžka praxe:

aspoň 6 mesiacov

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

1

osobné ohodnotenie 50€/mesiac
dochádzkový bonus 30€/mesiac
stravné lístky

Informácie o firme

Obchodné meno: UDENCO s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36556483
Internetová adresa:  www.udenco.com
Telefón: +421372333100
Charakteristika: Výroba medicínskych zariadení.
Adresa:

  • Pri Jelšine 3 A
  • 94901 Nitra
  • Slovensko