Stylista, vizážista

Vizážista / vizážistka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do nášho tímu vizážistku/vizážistu. Požadujeme skúsenosti s líčením, časovú flexibilitu. Spoluprácu ponúkame na jednorazových akciách, aj na dlhodobých projektoch.

Náplň práce:

  • jedná sa o líčenie na módnych akciách, castingoch, pri fotografovaní.
  • pravidelná brigáda hlavne počas víkendov
  • vizážistický certifikát výhodou
  • nutná prax

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Študent strednej školy
  • Stredoškolské s maturitou
Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tvorivosť (kreativita)
  • spoľahlivosť
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • asertivita
  • sebaistota

Možnosť aktívne sa zúčastňovať a asistovať pri fotografovaní modeliek a modelov, byť súčasťou fotografovania, prípadne reklamy a filmu.
Možnosť cestovania v súvislosti s pracovnými aktivitami aj mimo SR.

Svoje životopisy a portfólio svojej práce nám posielajte na e-mail: iveta@milagros.sk  následne vás budeme kontaktovať ohľadom pracovného pohovoru.

Stručná charakteristika spoločnosti

Špecializujeme sa na profesionálne poradenstvo a podporu pre klienta. Prostredníctvom našich služieb aktívne poskytujeme našim klientom najvyššiu úroveň kvality. Profesionálna úroveň našich služieb je garantovaná tímom interných a externých spolupracovníkov s mnohoročnými skúsenosťami.

Divízia s agentúrnou činnosťou - Agentúra Milagros, sa špecializuje na fotografickú činnosť a modelingové aktivity, ako hlavná časť v MILAGROS AGENCY sa zaoberáme - MODELING inak.

Divízia výroby spoločnosti MILAGROS s.r.o. sa zaoberá výrobou suvenírov a darčekových predmetov na Slovensku a v zahraničí. Svoje zastúpenie má aj na Španielskom trhu.

Adresa spoločnosti

Karpatské námestie 10A
83106, Bratislava
  • Miesto práce Bratislava
  • Kraj Bratislavský kraj‎
  • Typ ponuky živnosť na dohodu (brigády)
  • Základná mzda (brutto) od 10 EUR/hod
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Ponuka je vhodná pre absolventa
  • Bez znalosti jazyka
Odoslať žiadosť o prácu