Murár

Nemecko: murár 20€ / hod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Pracuje sa pondelok-sobota, 10 hod denne.
  • Potrebné základné náradie.
  • Miestom výkonu práce je okolie Bettringen.
  • Nástup od 07.08.2019

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Základné vzdelanie
  • Študent strednej školy
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou

  • Fakturácia po 2 týždni s následnou 2 týždňovou splatnosťou.

Ponuka je aktuálna do: 01.01.2020

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme skupina skúsených a motivovaných ľudí s cieľom o kooperáciu krajín a rozširovanie pracovného trhu. Naša spoločnosť sa zameriava na distrubúciu slovenských kvalifikovaných zamestnancov do zahraničia predovšetkým do nemecky hovoriacih krajín. Pre viac informácií nás prosím neváhajte kontaktovať.

Adresa spoločnosti

Edisonova 37
04018, Kosice
  • Miesto práce Banská Štiavnica Žilina Prešov Banská Bystrica Košice
  • Kraj Žilinský kraj‎ Zahraničie Košický kraj‎
  • Typ ponuky živnosť
  • Základná mzda (brutto) od 20 EUR/hod
  • Termín nástupu: 31.07.2019
  • Bez znalosti jazyka
Odoslať žiadosť o prácu