Kontrolór kvality (Výroba)

Kontrolór/-ka kvality

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Kontrolór kvality (Výroba)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrola výrobkov (medzioperačná kontrola)
- Uvoľňovanie výrobkov
- Kontrola skladovacích teplôt, hygieny, priestorov výroby, skladových, výrobných a sociálnych priestorov
- Kontrola sanitačných činnosti (vizuálne, sterovanie)
- Kontrola balenia, etikiet
- Evidovanie nezhôd
- Kontrola záznamov z výroby
- Analýza výrobkov zachytených detektorom

Požiadavky na uchádzača

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore potravinárstvo

Všeobecné spôsobilosti:
  • rozhodovanie
  • samostatnosť
Cudzie jazyky:
  • slovenský - pokročilá: B1 a B2
Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
Ďalšie požiadavky:

- zodpovednosť,
- analytické myslenie

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každého uchádzača, všetky žiadosti starostlivo posúdime a podrobne vyhodnotíme. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 79 zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované.
V prípade otázok, neváhajte nás prosím kontaktovať: 0905 474 570.
Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate uvedené kritéria, pošlite nám prosím Váš životopis na: hr@minitbakery.sk
Ďakujeme.

Dĺžka praxe:

bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
  • Nočná práca: áno

1

- zázemie a stabilita veľkej spoločnosti,
- práca na hlavný pracovný pomer,
- perspektívna práca v modernej spoločnosti,
- možnosť kariérneho rastu,
- kompletné vstupné zaškolenie,
- organizovanie firemných akcií a večierkov (letný rodinný deň, vianočný večierok...),
- kurz anglického jazyka,
- práca vhodná aj pre absolventov.

Informácie o firme

Obchodné meno: MINIT SLOVAKIA, spol. s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 17053897
Internetová adresa: www.minitbakery.sk
Telefón: +421905474570
Charakteristika: Spoločnosť MINIT je najväčší výrobca a predajca mrazeného pečiva na Slovensku, ktorá disponuje jedným z najmodernejších výrobných závodov v Strednej Európe. Spoločnosť je známa pre svoje mini výrobky s rôznymi príchuťami, ktoré predáva vo svojej franchise sieti s viac ako 450 pekárničkami na Slovensku a v Českej republike. MINIT pri tom je kľúčovým partnerom potravinových reťazcov na Slovensku a v okolitých krajinách.
Adresa:

  • Múzejná 208/1
  • 92901 Dunajská Streda
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Dunajská Streda
  • Kraj Trnavský kraj
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 900 EUR/mesiac