Zvárač (Strojárstvo)

ZVÁRAČ - Slovensko od 14€ / hod.

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Zvárač (Strojárstvo)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia: Zvárač 141- Tig

Miesto výkonu prác - Mondi SCP Ružomberok

Upozornenie - V termíne 2.9.-9.9.2019 sa pracuje non-stop.

Zmeny - Denná zmena (Po - Št 10 hodín, Pia 6 hodín), víkendy podľa potreby v auguste a v septembri.

Náplň práce - Zváranie nerezových potrubí od DN25 do DN500 – predvýroba a zváranie pozičné priamo na montáži. Predvýroba ako aj samotná montáž prebieha vonku 60% a 40% vo vnútri haly.

RTG/UT: 5-10% zvarov

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Základné vzdelanie
  • Študent strednej školy
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Platné zváračské certifikáty 141 ( v prípade, že nie sú platné vieme zabezpečiť obnovenie, ale hodinová sadzba bude nižšia).
  • Skúsenosti so zváraním metódou 141 minimálne dva roky.
  • Zdravotne spôsobilý a schopný pracovať aj vo výškach.

Ubytovanie: Zabezpečené a hradené objednávateľom (cca. 500metrov od závodu, v dostupnej vzdialenosti sú potraviny, je tam stravovacie zariadenie).

Na mieste sú naše unimobunky, kde je možné si zložiť svoje veci (vybavenie vrátane chladničky a mikrovlnky)

Ponuka je aktuálna do: 31.08.2019

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme skupina skúsených a motivovaných ľudí s cieľom o kooperáciu krajín a rozširovanie pracovného trhu. Naša spoločnosť sa zameriava na distrubúciu slovenských kvalifikovaných zamestnancov do zahraničia predovšetkým do nemecky hovoriacih krajín. Pre viac informácií nás prosím neváhajte kontaktovať.

Adresa spoločnosti

Edisonova 37
04018, Kosice
  • Miesto práce Trebišov Ružomberok Čadca Žilina Bardejov
  • Kraj Banskobystrický kraj‎ Žilinský kraj‎ Košický kraj‎
  • Typ ponuky živnosť
  • Základná mzda (brutto) od 14 EUR/hod výška hodinovej sadzby od skúseností
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Bez znalosti jazyka
Odoslať žiadosť o prácu