Telefonický operátor

Operátor telefonnej linky

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Telefonický operátor

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odpovedať na prichádzajúci hovor alebo sms

Vytváranie profilu volajúceho klienta pre ostatných operátorov

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Vysokoškolské III. stupňa
  • Študent strednej školy
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Stredoškolské bez maturity
  • Študent vysokej školy
  • Stredoškolské s maturitou
  • Základné vzdelanie
  • Vysokoškolské I. stupňa
Jazyk a úroveň ovládania
  • Slovenský jazyk - Expert (C2)
Osobnostné predpoklady a zručnosti

flexibilita, komunikatívnosť, slovenský jazyk - ovládanie pravopisu povinné

Práca z domu

Informácie o výberovom konaní

výberové konanie bude ukončené najneskôr 30.11.2018

Poznámka

Nejedná sa o prácu na TPP ani na obdobný typ zmluvy, jedná sa o prácu podľa obchodného zákonníka.

Ponuka je aktuálna do: 30.04.2019

Adresa spoločnosti

Bojnícka 18
83104, Bratislava
  • Miesto práce Nitra Prešov Poprad Košice Bratislava
  • Kraj Banskobystrický kraj‎ Bratislavský kraj‎ Žilinský kraj‎
  • Typ ponuky na dohodu (brigády) živnosť internship, stáž
  • Základná mzda (brutto) odmeny podľa výkonu, nejedná sa o pracovný pomer na základe zákonníka práce, práca na živnosť alebo inú obchodnú zmluvu
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Ponuka je vhodná pre absolventa
Odoslať žiadosť o prácu