Chyžná

Chyžná - Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko, Taliansko,..

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chyžná - Zodpovednosť za pravidelné upratovanie izieb, verejných a ostatných používaných priestorov v ubytovacích zariadeniach. Zabezpečovanie čistoty na izbách a v ostatných priestoroch. Výmena a dopĺňanie hygienických potrieb....

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • samostatnosť
  • tímová práca
Cudzie jazyky:
  • nemecký - elementárna: A1 a A2
Ďalšie požiadavky:

V prípade záujmu prosím zaslať životopis v nemeckom jazyku s fotkou.

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

Pracovné podmienky:

  • Sezónna práca: áno

10

Pracovná mzda od 2000 Euro Brutto v závislosti od zaradenia, predmetu prac. zmluvy a krajiny výkonu povolania.
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie o firme

Obchodné meno: JK Universal Consulting s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 51261341
Telefón: +421948671125
Charakteristika: JK Universal Consulting s.r.o. je mladá a dynamická personálna a konzultačná spoločnosť . Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne.
Adresa:

  • Ľudovíta Štúra 2045
  • 02601 Dolný Kubín
  • Slovensko