Konštruktér (Strojárstvo)

KONŠTRUKTÉR - Technik

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Konštruktér (Strojárstvo)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Tvorba a úpravy konštrukčnej dokumentácie na základe zadania.
- Navrhovať konštrukčné riešenia, zmeny, optimalizácia konštrukcie.
- Práca s dodávateľmi.
- Konštrukčný dozor počas výroby výrobku.
Hľadáme konštruktéra pre tvorbu konštrukčnej dokumentácie na základe zadania / 3D modelov (stroje - výpalky z oceľ. plechov/zváranie - dielce/triesk. obrábanie - montáž, neskôr pohony - mechanické, elektrické, hydraulické).
Je možné začať pracovať aj ako brigádnik (alebo aj vedľajší prac. pomer, živnosť), pri obojstrannej spokojnosti a záujme bude spolupráca pokračovať po ukončení štúdia v riadnom pracovnom pomere alebo zmluvou.
Schopnosti a ochota sú predpokladom a hranicou pre ďalší kariérny rast uchádzača, nie obmedzený pozíciou konštruktéra.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • informačná gramotnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • tvorivosť (kreativita)
Cudzie jazyky:
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2
Počítače:
  • Autodesk Inventor - pokročilá
Ďalšie požiadavky:

• Samostatnosť, spoľahlivosť, inovatívnosť, logické a technické myslenie.
• Znalosť konštruovať v Inventor (resp. iný CAD + schopnosť naučiť sa Inventor) - podmienka.
• Znalosť prioritne nemeckého jazyka (min. anglického) - podmienka.
• (Nemecký jazyk aspoň na nižšej komunikačnej úrovni - vylepšíme praxou a kurzom)
• vhodné aj pre študenta - začiatok
Podmienky práce:
- Možnosť práce doma
- Príjemné prostredie, malý kolektív + efektivita + výkon = nadštandardný príjem

Dĺžka praxe:

bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

1

Informácie o firme

Obchodné meno: industry partner s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 50950291
Charakteristika: Predaj a výroba strojárenských výrobkov
Adresa:

  • Jelšová 11467
  • 08005 Prešov
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Prešov
  • Kraj Prešovský kraj
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 1000 EUR/mesiac