Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Montážnik/montér (Strojárstvo), Zvárač (Strojárstvo)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie a montáž síl na obilie, zásobníkov, oceľových konštrukcií či sušičiek v exteriéri a interiéri (v dielňach)
- montáž a zváranie oceľových konštrukcií vo výškach z plošiny

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť
  • tímová práca
Ďalšie požiadavky:

- znalosť čítania výkresov výhodou, nie podmienkou
- platné štátne skúšky výhodou, nie podmienkou

Dĺžka praxe:

aspoň 1 rok

6

+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie o firme

Obchodné meno: CHRISTAL s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46913360
Internetová adresa: www.christal-nabor.com
Telefón: +421905792156
Charakteristika: Spoločnosť CHRISTAL sa špecializuje na nábor zamestnancov a vyhľadáva pre svojich zahraničných klientov kandidátov v celej Európe. Vybraným uchádzačom o zamestnanie ponúkame rôzne pracovné pozície na projektoch na Slovensku a v zahraničí (Francúzsko, Nemecko atď.). Najlepší kandidáti pracujú na zákazkách našich klientov počas celého roka. Montáže, mechanika, klampiarstvo, potrubárske práce, zváranie, zámočníctvo, elektrikárske práce, zastrešujeme množstvo pracovných pozícií v priemyselnej oblasti. Neustále hľadáme nových kandidátov, ktorí sa stanú súčasťou nášho pevného jadra, neváhajte a kontaktujte nás. Naša história: V posledných rokoch sme zaznamenali vo východnej Európe skutočný nedostatok kvalifikovaných pracovníkov v oblasti kovopriemyslu a priemyselnej montáže. Dvojročná európska štúdia, ktorú sme v tejto oblasti realizovali, nám jasne potvrdila vedúcu pozíciu Slovenska. Vďaka dlhoročným skúsenostiam z oblasti navrhovania a výroby tankov a zbraní ponúka táto industrializovaná krajina skutočne kompetentných pracovníkov v oblasti priemyselnej montáže, mechaniky, zvárania, potrubárskych a elektrikárskych prác. Táto analýza viedla k založeniu spoločnosti CHRISTAL s.r.o.! Od nášho prvého náboru slovenských zamestnancov sme dosiahli veľmi pozitívne výsledky. Zistili sme, že Slováci, okrem ich technických kompetencií, sú motivovaní, ochotní, úctiví a vďační, majú kvality, ktoré sú základom pre nadviazanie dlhodobého vzťahu založeného na vzájomnom rešpekte a dôvere.
Adresa:

  • Hlavná 45
  • 04001 Košice-Staré Mesto
  • Slovensko