Recepčná (Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo)

Recepčná pre hotel Crowne Plaza

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovným rámcom Recepčného je zodpovednosť za efektívnu prevádzku všetkých súčastí recepcie počas služby.
- Vykonáva "check-in" a "check-out"
- Zabezpečuje informovanosť hostí (hotelové služby, miestne udalosti)
- Spolupracuje pri sťažnostiach
- Zabezpečuje prehľad o obsadenosti a skupinových rezerváciách
- Pracuje s peňažnou hotovosťou a bankovými operáciami, eviduje prijaté platby
- Informuje kolegov a ďalšie oddelenia hotela o aktivitách hotela a prevádzkových požiadavkách
- Spolupracuje pri príprave efektívneho plánu práce oddelenia a inštruktáži nového personálu
-aktívna komunikácia v anglickom jazyku

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
Ďalšie požiadavky:

Ideálny kandidát by mal mať :
- silnú orientáciu na zákazníka
- výbornú znalosť anglického jazyka (95% hostí cudzinci)
- schopnosť prejavovať adekvátnu pozornosť k hosťom
- presne a promptne plniť požiadavky hostí
- predvídať požiadavky hostí
- udržiavať si informovanosť a úroveň znalostí
- prezentačné schopnosti
- prax na pozícii v hotelovom odvetví je výhodou
- práca v 2 zmenách (6:00-14:00 a 14:00-22:00)

1

- zázemie silnej a stabilnej spoločnosti.
- atraktívne prostredie trendového, dlhoročne fungujúceho biznis hotela
- zamestnanecké výhody (staff rate) medzinárodnej hotelovej siete
- strava v zamestnaneckej kantíne a zabezpečený pitný režim zdarma
- možnosť vzdelávania a kariérneho rastu
- bonusový program
- refferal program
- zabezpečenie vlastnej uniformy a jej čistenie zdarma

Informácie o firme

Obchodné meno: DIAMOND HOTELS SLOVAKIA, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 35838833
Telefón: +421910872158
Charakteristika: Hotel Crowne Plaza Bratislava 4*sa nachádza v centre hlavného mesta. Je manažovaný lokálne ako franšízový hotel z medzinárodnej hotelovej siete Intercontinental Hotels Group v rámci franšízovej zmluvy s DHS sro. Hotel má 224 izieb a apartmánov, 14 konferenčných miestností, reštauráciu FRESH, Plaza Bar, Cigar Lounge, Zion SPa a fitness centrum ...
Adresa:

  • Hodžovo nám. 2
  • 81625 Bratislava-Staré Mesto
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Bratislava
  • Kraj Bratislavský kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 840 EUR/mesiac