Account manager (Obchod)

Práca bez záväzku

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nie si spokojný s doterajším finančným ohodnotením?

TAK SI TU SPRÁVNE.

Ponúkame Ti prácu bez záväzkov, pracuješ kedy uznáš za vhodne a podľa toho, koľko chceš zarábať.

Chceš 1000 USD týždenne, mesačne? Všetko je možné, máš to vo svojich rukách.

Stačí ak ovládaš PC, si komunikatívny typ človeka, zaujíma ťa Network marketing a hlavne chceš zmeniť svoju doterajšiu finančnú  situáciu.

Čo máš pre to urobiť?

Stačí poslať svoj životopis, my ťa budeme kontaktovať a osobne vysvetlíme ako na to a aká práca ťa čaká.

Nemáš prax ale si veríš? Nevadí, budeme Ti aj my dôverovať.

TEŠIME SA, ŽE BUDEŠ  ČLENOM  NÁŠHO NOVÉHO TYMU.

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské s maturitou
  • Odbor: nerozlišujeme
Jazyk a úroveň ovládania
  • Anglický jazyk - Začiatočník (A2)
  • Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Vodičský preukaz
  • B
Osobnostné predpoklady a zručnosti

reprezentačné vystupovanie

samostatnosť

chuť zarábať

Informácie o výberovom konaní

zaslať CV

Adresa spoločnosti

Mirka nešpora 7
08001, Prešov
  • Miesto práce Nitra
  • Kraj Nitriansky kraj
  • Typ ponuky na dohodu (brigády) plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) 800 - 2500 USD/mesiac flexibilne podľa výsledkov
  • Termín nástupu: 01.04.2019
  • Ponuka je vhodná pre absolventa
Odoslať žiadosť o prácu