Zvárač (Strojárstvo)

ČESKO: zvárač 111

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Zvárač (Strojárstvo)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Pracuje sa na 12 hodinové zmeny od Pondelka do Soboty - 1hod. obednajšia prestávka.
  • Zvárajú sa oceľové konštrukcie v elektrárňach.
  • Pracovná skúška priamo na mieste, námatkové kontroly zvarov pod RTG.

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Základné vzdelanie
  • Študent strednej školy
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
  • B
Osobnostné predpoklady a zručnosti

PRAX a skúsenosti nevyhnutné!!

  • Zabezpečené ubytovanie + hradené ubytovanie.

Informácie o výberovom konaní

Práca vhodná pre jednotlivcov alebo partiu.

POTREBNÉ DOKUMENTY:

  • Živnosť,
  • Platný certifikát.

Stručná charakteristika spoločnosti

V KELBELGROUP spolupracujeme so spoločnosťami ako subdodávateľ prác, alebo sprostredkovaťel pracovníkov v stavebných a montážnych projektov. V našej spoločnosti pracujú profesionálny a kvalifikovaný pracovníci. V spolupráci s www.top-prace.sk a www.kelbel-elektro.sk stále vyhľadávame vhodných kandidátov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady a štandardy. Najčastejšie realizujeme projekty v oblasti elektrikárskych, zváračských a zámočníckych prác atď. Zdôrazňujeme, že NIE SME pracovná agentúra. Pôsobíme najčastejšie v Nemecku alebo iných členských štátoch EÚ. Všetky naše kroky sú v súlade právnymi predpismi každého členského štátu EÚ. TEŠÍME SA NA SPOLUPRÁCU!!!

Adresa spoločnosti

Južná trieda 4B
04001, Košice - mestská časť Juh
  • Miesto práce Česká republika
  • Kraj Zahraničie
  • Typ ponuky živnosť
  • Základná mzda (brutto) od 8.5 EUR/hod
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Bez znalosti jazyka
Odoslať žiadosť o prácu