Kvetinár

Aranžérka - predavačka v kvetinárstve, Nemšová

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v kvetinárstve- aranžovanie, viazanie kvetov, starostlivosť o izbové rastliny a dreviny, práca na záhrade s drevinami, predaj, starostlivosť o predajňu. PODMIENKOU je prax v danej oblasti,chuť pracovať a mať rád kvety.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe:

aspoň 1 rok

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 8:00 do 17:00
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

2

mesačné príplatky za šikovnosť, ochotu pracovať

Informácie o firme

Obchodné meno: Magdaléna Mazanovská
Právna forma: Podnikateľ - fyzická osoba - nezapísaný v obchodnom registri
IČO: 43970389
Charakteristika: - predaj rezaných kvetov; - predaj umelých kvetov; - predaj a výroba kytíc, vencov a aranžmánov; - darčekové predmety; - aranžovanie priestorov; - svadobná výzdoba sály, kostola, viazanie svadobnej kytice, vypožičiavanie návlekov na stoličky, aranžmány na auto, steny atď.; - donášková služby kvetov; - výsadba a predaj drevín.
Adresa:

  • Záhumnie 1124/11
  • 91441 Nemšová
  • Slovensko