Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Zvárač (Strojárstvo), Zvárač (Stavebníctvo a reality)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Možnosť vybrať si TPP/živnosť podľa dohody.
Podmienky: Osvedčenie a prax vo zváraní: elektróda kyslík/plyn,tig.
Práce vykonávané na území stredného a západného Slovenska.
V cene poskytujeme aj dopravu.
Plat: 2000-2500 + dohoda+prémie,podľa šikovnosti.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť

Dĺžka praxe:

aspoň 2 roky

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 7:00 do 18:00
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

5

+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie o firme

Obchodné meno: Peter Poláčik - PETROSTAV
Právna forma: Podnikateľ - fyzická osoba - nezapísaný v obchodnom registri - podnikajúci súčasne ako sam. hosp. roľník
IČO: 41233026
Internetová adresa:  asistentka@petrostav.sk
Telefón: +421908208507
Charakteristika: Stavebná firma so zameraním na elektro-energo montáže a rekonštrukcie distribučných sietí.pre VN a NN.
Adresa:

  • Hlavná 222
  • 02744 Štefanov nad Oravou
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Tvrdošín
  • Kraj Žilinský kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 2000 EUR/mesiac