Odborný predajca

Asistent/ asistentka predaja v Španielsku (oblasť Valencia)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stánkový predaj darčekových predmetov na pláži počas letných mesiacov, min.2 až 4 mesiace.

Jednoduchá, ľahká a pohodová práca. ZDARMA zaškolenie slovenským personálom priamo na mieste predaja v Španielsku s podporou počas celej doby trvania pracovnej zmluvy. S možnosťou kariérneho postupu.

Možnosť dlhodobej práce, počas celého roka v Španielsku. Dlhodobá práca, ktorej súčasťou je prijímanie a vybavovanie objednávok, telefonicky alebo písomnou formou, správca eShopu, podieľanie sa na dizajne eShopu, kontrola kvality produktov - výrobkov. Viac informácií poskytneme na prijímacom pohovore.

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Študent vysokej školy
  • Stredoškolské s maturitou
Jazyk a úroveň ovládania
  • Španielsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)
  • Anglický jazyk - Začiatočník (A2)
Osobnostné predpoklady a zručnosti

- komunikácia (jednanie s ľuďmi)

- prezentovanie

- kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa

- tvorivosť (kreativita)

- samostatnosť

- precíznosť (presnosť)

- iniciatívnosť

- spoľahlivosť

- práca cca. 8-10 hodín denne, 6 dní v týždni, 1 deň voľno
- fixná mzda + percentuálna odmena zamestnanca od zrealizovaného objemu predaja, resp. od tržieb zamestnávateľa
- týždenný BONUS - vyplácaný každý týždeň (percentuálna odmena z objemu predaja, tržieb)
- práca priamo na pláži (pláž uznávaná slávnou modrou vlajkou s jemným pieskom a nádhernou priezračnou morskou vodou, s dĺžkou až 15 km, ponúka návštevníkom rôzne druhy zábavy a množstvo vodných športov a taktiež plnú občiansku vybavenosť)
- v mesiaci august sa v tomto meste koná najväčší hudobný festival v Španielsku s medzinárodným hudobným obsadením s návštevnosťou cez 300 000 návštevníkov
- nádherné prostredie a min. 300 slnečných dní v roku
- zákazníci (turisti) z celého sveta
- príjemné pracovné prostredie aj vďaka ústretovým a priateľským domácim Španielom
- získanie nových skúseností, spoznávanie nových ľudí
- zabezpečené ubytovanie a stravovanie
- možnosť dlhodobejšieho zamestnania 4 - 6 mesiacov, celý rok, alebo dlhšie
- garancia pracovného miesta po celú dobu zmluvy, pracovná zmluva sa podpisuje pred odchodom
- podpora Slovenským zamestnávateľom 24 hodín denne.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov na základe zaslaných životopisov. Svoje životopisy s aktuálnou fotografiou, posielajte v slovenskom jazyku na: iveta@milagros.sk
Súčasťou prijímacieho pohovoru bude komunikácia okrem slovenského aj v španielskom a anglickom jazyku.

Pracovný pohovor bude prebiehať v Bratislave priamo so Slovenským zamestnávateľom v mesiacoch Január, Február a Marec 2019.

Ponuka je aktuálna do: 31.03.2019

Stručná charakteristika spoločnosti

Špecializujeme sa na profesionálne poradenstvo a podporu pre klienta. Prostredníctvom našich služieb aktívne poskytujeme našim klientom najvyššiu úroveň kvality. Profesionálna úroveň našich služieb je garantovaná tímom interných a externých spolupracovníkov s mnohoročnými skúsenosťami.

Divízia s agentúrnou činnosťou - Agentúra Milagros, sa špecializuje na fotografickú činnosť a modelingové aktivity, ako hlavná časť v MILAGROS AGENCY sa zaoberáme - MODELING inak.

Divízia výroby spoločnosti MILAGROS s.r.o. sa zaoberá výrobou suvenírov a darčekových predmetov na Slovensku a v zahraničí. Svoje zastúpenie má aj na Španielskom trhu.

Adresa spoločnosti

Karpatské námestie 10A
83106, Bratislava
  • Miesto práce Španielsko
  • Kraj Zahraničie
  • Typ ponuky živnosť na dohodu (brigády)
  • Základná mzda (brutto) 1200 - 2600 EUR/mesiac fixná mzda + percentuálna odmena zamestnanca od zrealizovaného objemu predaja, resp. od tržieb zamestnávateľa - týždenný BONUS - vyplácaný každý týždeň (percentuálna odmena z objemu predaja, tržieb)
  • Termín nástupu: 01.06.2019
  • Ponuka je vhodná pre absolventa
Odoslať žiadosť o prácu