Elektrikár, Elektromontér, Prípravár stavieb

Elektrikari -Nemecko od 3000 eur na mesiac + hradene ubytovanie

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Elektrikár, Elektromontér, Prípravár stavieb

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sanácia starých elektrických rozvodov
- vykonávanie elektoinštalačných prác v nových budovách
- osadenie elektrických káblov
- napojenie zásuviek, vypínačov, domových elektrorozvodných skríň
- montáž elektrických zariadení

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Vysokoškolské III. stupňa
  • Študent strednej školy
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Stredoškolské bez maturity
  • Študent vysokej školy
  • Stredoškolské s maturitou
  • Základné vzdelanie
  • Vysokoškolské I. stupňa
Vodičský preukaz
  • B

- praca je na zivnost ,vlastne auto vyhodou nie podmienkou

- dlhodobá pracovná ponuka
- fakturácia každé dva týždne
- možnosť zálohovej platby
- sprostredkovanie ďalšej zákazky po dokončení stavby
- možnosť dohodnúť si turnusy podľa potreby

- pracuje sa min 200 hodin mesac
- neplatíte žiadne poplatky za sprostredkovanie, registráciu alebo pod.

- ubytovanie zabezpecene,ztrhavane z vyplaty

Prijmeme jednotlivcov ale aj zohrane partie.Vyska platu zavysi od skusenosti,znalosti Nemeckeho jazyka a pod.

14 eur hod-Ponocny pracovnicii  bez  znalosti jazyka

16-Elektrikari bez znalosti jazyka min paragraf 21

17-Elektrikari s platnou el vyhlaskou min paragraf 21 + pracovna znalost nemciny

Pri zohranej parti automaticky kazdy jeden clen o 1 eur na HOD naviac

Ponuka je aktuálna do: 30.11.2018

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme skupina skúsených a motivovaných ľudí s cieľom o kooperáciu krajín a rozširovanie pracovného trhu. Naša spoločnosť sa zameriava na distrubúciu slovenských kvalifikovaných zamestnancov do zahraničia predovšetkým do nemecky hovoriacih krajín. Pre viac informácií nás prosím neváhajte kontaktovať.

Adresa spoločnosti

Edisonova 37
04018, Kosice
  • Miesto práce Trnava Prešov Banská Bystrica Košice Bratislava
  • Kraj Banskobystrický kraj‎ Bratislavský kraj‎ Košický kraj‎
  • Typ ponuky živnosť
  • Základná mzda (brutto) 14 - 18 EUR/hod výška platu závisí od skúsenosti
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Ponuka je vhodná pre absolventa
  • Bez znalosti jazyka
Odoslať žiadosť o prácu